Всього товарів: 0
На суму: 0 грн.
 
Українська

Поради з вибору

Шановні клієнти та відвідувачі нашого спеціалізованого магазина! Перед тим як придбати швейну техніку, кожен стикається з питаннями: "Як вибрати швейну машинку?", "Що необхідно знати про швейні машинки?", "Чим відрізняється оверлок від коверлоку?" та ін.

У даному розділі ми намагалися зібрати інформацію про швейні машинки загалом, відмінності між ними, намагалися описати окремі складові частини машинки та особливості роботи. Пропонуємо Вам ознайомитись з наступними матеріалами:

Як вибрати швейну машинку

Це питання постає перед людьми, які зіткнулися з проблемою вибору спецтехніки вперше. У даній темі хочеться торкнутися найпоширенішого та найпопулярнішого виду швейної техніки, – а саме універсальної побутової швейної машини.

Горизонтальний та вертикальний човник

Універсальні побутові машини розрізняються за типом човникового пристрою. Човник сучасної побутової швейної машини  здійснює коливальний рух, або обертається під час шиття. Давайте розберемося, що представляє собою кожен з них.

 Робочі та декоративні строчки

 

Количество строчек современных швейных машин варьируется от единиц  до нескольких сотен. Строчки в швейном машине принято разделять на рабочие и декоративно-отделочные. В этой теме предлагаю рассмотреть, какие строчки швейной машины относят к рабочим, а какие к декоративным. 

Навіщо потрібен нитковдівач

Більшість людей, побачивши в описах машин, слово "нитковдівач" починають замислюватися над питаннями: що це? Навіщо це потрібно? Давайте розберемося.

 

Що таке автоматичне обрізання нитки

Зовсім недавно функція автоматичного обрізання нитки була доступна лише в дорогих комп'ютеризованих  моделях та промислових машинах. Але сьогодні ця функція стала значно поширенішою!

Комп'ютеризовані швейні машини

У цій темі детальніше поговоримо про машини з комп'ютерним управлінням. Яким чином все ж таки  влаштована робота машин такого типу? Комп'ютеризовані машини оснащені мікропроцесором, який може бути як самостійним, так і сумісним з комп'ютером.

Як вибрати голку для швейної машини

А ви знаєте, як правильно підібрати голку для швейної машини? Існує велике розмаїття голок. Але яку ж саме обрати? І навіщо такий асортимент голок? Давайте розберемося.

 

Що таке верхній транспортер

У будь-якій швейній машині є транспортер тканини, точніше сказати нижній транспортер. Ми всі знаємо, що він необхідний для процесу шиття, оскільки він просуває тканину. Але що ж таке верхній транспортер та навіщо він власне потрібен? Давайте розберемося.

 

Догляд за швейною машиною

Що таке чищення,  як і навіщо  його проводити? Будь-яка швейна машина потребує догляду і саме тому ця стаття присвячена догляду за нашими улюбленицями. Почнемо з найпростішого та найнеобхіднішого: чищення та змащування. 

 

Спеціалізовані машини. Коверлок

Сьогодні все більшої популярності набувають більш функціональні машини. У цій статті ми розповімо про машину, що дозволяє виконувати як оверлочні, так і розпошивальні строчки. Така машина називається "коверлок". Давайте поговоримо детальніше про коверлок на прикладі машини Minerva M3000CL.

Як правильно обрати оверлок

Що таке оверлок? Які функції він виконує? Навіщо він взагалі потрібен та як правильно зробити вибір? Давайте розберемося...

 

 

Кравецькі ножиці. Як не помилитися?

Кравецькі ножиці - це особливий вид ножиць, які виготовлені зі спеціального металу, мають особливу форму та кут загострення. Правильно підібрані кравецькі ножиці полегшують процес розкрою тканини, у тому числі таких примхливих тканин. як шовк та підкладка. Давайте розберемося як правильно вибрати ножиці для «швацького мистецтва».

Швейно-вишивальна машина

Швейно-вишивальна машина поєднує в собі функції вишивки та шиття. З класичною швейною машиною, звичайно, знайомі всі! В даному випадку ми маємо справу з електронною або комп'ютеризованою швейною машиною. Детальніше про принципи роботи таких машин можна прочитати в статті  "Машини з комп'ютерним управлінням". А зараз зупинемося саме на вишивальній функції таких машин.

 

Навіщо потрібні лапки?

В наш час швейних технологій існує величезна кількість фурнітури, яка може покращити якість роботи. Лапки займають особливе місце. Це одне з допоміжних пристосувань і важливий елемент для швейних машин. 


История просмотров: