0
text_category
text_manufact
 

Поради з вибору

Шановні клієнти та відвідувачі нашого спеціалізованого магазина! Перед тим як придбати швейну техніку, кожен стикається з питаннями: "Як вибрати швейну машинку?", "Що необхідно знати про швейні машинки?", "Чим відрізняється оверлок від коверлоку?" та ін.

У даному розділі ми намагалися зібрати інформацію про швейні машинки загалом, відмінності між ними, намагалися описати окремі складові частини машинки та особливості роботи. Пропонуємо Вам ознайомитись з наступними матеріалами:

 Чому швейна машина пропускає стібки?

 Якість готового виробу прямо залежить від якості стібків на ньому. Високоякісна машинна строчка має рівномірний нормальний натяг верхньої та нижньої ниток, які не петляє, її стежки - прямі, рівні, без пропусків. Саме пропуск стібків є однією з найпоширеніших проблем при шитті. 

Швейні машини бренду Janome

 Компанія Janome була заснована в 1921 році і отримала свою назву завдяки унікальній формі човника, що нагадувала голову змії (Ja No Me по-японськи - зміїне око). Популярність бренду стрімко росла і на сьогоднішній день їх техніка підкорила світовий ринок. 

Вибір швейної машини для товстої і тонкої тканинами

 Більшість швейних машинок влаштовано так, щоб працювати з тканинами стандартної толщіни.Однако якщо мова заходить про занадто щільних матеріях, таких як шерсть, драп, джинс, або, навпаки, дуже тонких начебто тюлю або шифону, у багатьох швачок виникають труднощі. 

Рейтинг швейних машин по продажам 2017 року

Швейне обладнання може дозволити собі не тільки професійна швачка, а й кожна господиня - великий ціновий діапазон дозволяє підібрати підходящий за габаритами і функціональностями пристрій. У цьому тексті - перерахування найпопулярніші швейні машини за 2017 рік і розбір, на що варто звернути увагу при купівлі обладнання.

Як обрати швейну машинку для дому?

Швейна машина — це необхідна і актуальна у всі часи техніка для дому. У побуті часто виникає необхідність що небудь підшити, підрубити, відремонтувати одяг, а для тих, хто любить та вміє шити — це прекрасна можливість гардероб всієї сім'ї модними та ексклюзивними речами. При великій кількості брендів та моделей швейного обладнання дуже важливо правильно вибрати швейну машину.

Рейтинг швейних машин

Найчастіше покупці швейної техніки губляться через величезний асортимент машинок, розпошивалок, оверлоків та коверлоків. Ринок сучасного швейного обладнаня насичений разноманітними брендовими моделями, які відрізняються за якістю, дизайном, функціональними можливостями, зручності в роботі, а також ціною. Саме ці критерії впливають на попит і являються ключовими моментами в створенні рейтингу швейних машин.

 

Як вибрати швейну машинку

Це питання постає перед людьми, які зіткнулися з проблемою вибору спецтехніки вперше. У даній темі хочеться торкнутися найпоширенішого та найпопулярнішого виду швейної техніки, – а саме універсальної побутової швейної машини.

Горизонтальний та вертикальний човник

Універсальні побутові машини розрізняються за типом човникового пристрою. Човник сучасної побутової швейної машини  здійснює коливальний рух, або обертається під час шиття. Давайте розберемося, що представляє собою кожен з них.

 Робочі та декоративні строчки

 

Количество строчек современных швейных машин варьируется от единиц  до нескольких сотен. Строчки в швейном машине принято разделять на рабочие и декоративно-отделочные. В этой теме предлагаю рассмотреть, какие строчки швейной машины относят к рабочим, а какие к декоративным. 

Навіщо потрібен нитковдівач

Більшість людей, побачивши в описах машин, слово "нитковдівач" починають замислюватися над питаннями: що це? Навіщо це потрібно? Давайте розберемося.

 

Що таке автоматичне обрізання нитки

Зовсім недавно функція автоматичного обрізання нитки була доступна лише в дорогих комп'ютеризованих  моделях та промислових машинах. Але сьогодні ця функція стала значно поширенішою!

Комп'ютеризовані швейні машини

У цій темі детальніше поговоримо про машини з комп'ютерним управлінням. Яким чином все ж таки  влаштована робота машин такого типу? Комп'ютеризовані машини оснащені мікропроцесором, який може бути як самостійним, так і сумісним з комп'ютером.

Як вибрати голку для швейної машини

А ви знаєте, як правильно підібрати голку для швейної машини? Існує велике розмаїття голок. Але яку ж саме обрати? І навіщо такий асортимент голок? Давайте розберемося.

 

Що таке верхній транспортер

У будь-якій швейній машині є транспортер тканини, точніше сказати нижній транспортер. Ми всі знаємо, що він необхідний для процесу шиття, оскільки він просуває тканину. Але що ж таке верхній транспортер та навіщо він власне потрібен? Давайте розберемося.

 

Догляд за швейною машиною

Що таке чищення,  як і навіщо  його проводити? Будь-яка швейна машина потребує догляду і саме тому ця стаття присвячена догляду за нашими улюбленицями. Почнемо з найпростішого та найнеобхіднішого: чищення та змащування. 

 

Спеціалізовані машини. Коверлок

Сьогодні все більшої популярності набувають більш функціональні машини. У цій статті ми розповімо про машину, що дозволяє виконувати як оверлочні, так і розпошивальні строчки. Така машина називається "коверлок". Давайте поговоримо детальніше про коверлок на прикладі машини Minerva M3000CL.

Як правильно обрати оверлок

Що таке оверлок? Які функції він виконує? Навіщо він взагалі потрібен та як правильно зробити вибір? Давайте розберемося...

 

 

Кравецькі ножиці. Як не помилитися?

Кравецькі ножиці - це особливий вид ножиць, які виготовлені зі спеціального металу, мають особливу форму та кут загострення. Правильно підібрані кравецькі ножиці полегшують процес розкрою тканини, у тому числі таких примхливих тканин. як шовк та підкладка. Давайте розберемося як правильно вибрати ножиці для «швацького мистецтва».

Швейно-вишивальна машина

Швейно-вишивальна машина поєднує в собі функції вишивки та шиття. З класичною швейною машиною, звичайно, знайомі всі! В даному випадку ми маємо справу з електронною або комп'ютеризованою швейною машиною. Детальніше про принципи роботи таких машин можна прочитати в статті  "Машини з комп'ютерним управлінням". А зараз зупинемося саме на вишивальній функції таких машин.

 

Навіщо потрібні лапки?

В наш час швейних технологій існує величезна кількість фурнітури, яка може покращити якість роботи. Лапки займають особливе місце. Це одне з допоміжних пристосувань і важливий елемент для швейних машин. 

 

Как выбрать швейную машину для дома?

Швейное оборудование может позволить себе не только профессиональная швея, но и каждая хозяйка — большой ценовой диапазон позволяет подобрать подходящее по габаритам и функциональности устройство. В этом тексте — перечисление самые популярные швейные машины за 2017 год и разбор, на что стоит обратить внимание при покупке оборудования.

Возможно вас заинтересует