0
text_category
text_manufact
 

Як вибрати швейну машинку

Це питання постає перед людьми, які зіткнулися з проблемою вибору спецтехніки вперше. У даній темі хочеться торкнутися найпоширенішого та найпопулярнішого виду швейної техніки, – а саме універсальної побутової швейної машини.

При величезному розмаїтті сучасних ринкових пропозицій легко розгубитися, саме тому постає актуальне питання "Що ж купити?", "Чим взагалі всі ці машини відрізняються одна від одної?" Давайте по порядку.

Почнемо з того, що розділимо всі побутові універсальні машини на дві основні категорії: механічні та комп'ютеризовані.

Машини з механічним вибором операцій ( електромеханічні машини).

Це найпростіші  швейні машини з нині існуючих . За рух голки та роботу машини відповідає механізм, що складається з різних валів, спеціальних шестерінок, коліс та іншої механіки. Управління машиною та перемикання строчок виконується за допомогою важелів або маховика на передній панелі машини вручну.

Такі машини дещо функціонально обмежені; вони не можуть виконувати строчки складної форми.

Як вибрати швейну машинку - фото - поради щодо вибору в інтернет-магазині Sewgroup

 

Комп'ютеризовані швейні машини.

У комп'ютеризованих  машинах за переміщення голки відносно тканини відповідає мікропроцесор. Машини такого типу дозволяють виконувати операції різного типу складності. Все залежить від того, який об'єм пам'яті закладений в машину виробником. Єдиним обмеженням являється ширина строчки, оскільки вона залежить від будови човника. Деякі машини оснащені функцією пересування тканини не лише вперед – назад, але і вліво – вправо, що дозволяє робити ширші строчки та вишивальні елементи. Такі машини називаються швейно-вишивальними.

Комп'ютеризовані машини можуть бути оснащені дисплеями.  Дисплеї дають змогу легко управляти машиною та отримати необхідну підказку.

Як вибрати швейну машинку - фото 2 - поради щодо вибору в інтернет-магазині Sewgroup

Не варто боятися купувати комп'ютеризовану машину. Один з міфів, який пов`язаний з цим типом машин – це  складність в управлінні та ненадійність. Комп'ютеризовані машини неймовірно легкі в управлінні - варто зробити всього декілька натиснень та машина сама налаштує себе на потрібну операцію без вашої допомоги. Машина надійна та проста у використанні.

Також машини розрізняються за типом човникового пристрою, налаштувань та за іншими параметрами, про це піде мова в наступних статтях. Але залишається відкритим питання – що ж вибрати? Якщо ви професіонал, то навряд чи потребуєте поради, проте, можемо порекомендувати Вам звернути увагу на таку модель як Minerva МС370C. Машина неймовірно багатофункціональна. Це просто диво технічного прогресу. З нею ви сможите все!

Якщо ж шиття для вас це захоплення, якому ви присвячуєте весь свій вільний час, то радимо Вам звернути увагу на Minerva МС 120.С цією помічницею Ви зможете будь-що. Величезна кількість операцій, вишивальні елементи та декілька видів петель - це лише частина її переваг.

 

Возможно вас заинтересует