0
text_category
text_manufact
 

Швейне обладнання, техніка Brother

Від цього виробника товарів немає.

Японська група компаній BROTHER Industries була створена в 1908 році в місті Нагоя, де зараз розташовується штаб-квартира компанії. Її засновником став Канекіті Ясуї. Спочатку компанія називалася Yasui Sewing Machine Company (компанія швейних машин Ясуї) і спеціалізувалася на ремонті швейного обладнання, але з часом запустила власне виробництво.

Серійний випуск швейних машин був налагоджений в 1932 року, а потім, на хвилі успіху, під маркою BROTHER також стали випускатися в'язальні та вишивальні машини, розпошивалки, оверлоки. Сьогодні цей японський бренд відомий по всьому світу, а обсяг виробництва швейного обладнання досяг 60 мільйонів одиниць.

Корпорація BROTHER стала однією з перших в Японії виробничих компаній, що побудували власні заводи в Китаї. Крім КНР, виробничі потужності BROTHER розташовані в шести країнах світу, включаючи Британію і США, а офіси компанії працюють по всій земній кулі.

Види та переваги швейного обладнання BROTHER

Основний принцип роботи компанії звучить так: «Ми на вашому боці!» («At your side!»), що має на увазі прагнення до повної відповідності запитам споживачів. На сьогодні асортимент високошвидкісних швейних машин марки BROTHER, що виконують від 11 до 429 операцій, такий:

  • комп'ютеризовані швейні машини з електронним блоком, оснащені РК-дисплеєм - не тільки професійні моделі, а й бюджетні варіанти для будинку;
  • електромеханічні машини для користувачів різних рівнів - від новачків до профі;
  • універсальні швейно-вишивальні машини з великим набором функцій, включаючи клаптеве шиття;
  • вишивальні машини, оверлоки, розпошивальні машини.

До очевидних переваг цієї техніки можна віднести:

  • бездоганна якість, підтверджена різними авторитетними сертифікатами: ISO, японським Eco Mark, німецьким Blue Angel, американським Energy Star і ін.;
  • одне з кращих співвідношень ціни й функціоналу на світовому ринку швейної промисловості;
  • широкий вибір аксесуарів BROTHER для шиття і вишивання;
  • лаконічний і стильний дизайн, відзначений багатьма нагородами.

Професійні машини BROTHER користуються незмінно високим попитом серед великих і малих швейних фірм, оскільки обладнання цієї марки цінне не тільки високими технологіями, а й розумною ціною в порівнянні з аналогами.

Де купити з доставкою

Інтернет-магазин Sewgroup пропонує вашій увазі актуальний асортимент швейного, розкрійного та прасувального обладнання, а також запчастин, аксесуарів, ниток. Робота безпосередньо з виробниками дає нам можливість здійснювати продаж за найбільш вигідною ціною - перед тим, як купити товар, який сподобався, ви можете порівняти наші розцінки з іншими пропозиціями по Україні.

Плануючи покупку, кожен клієнт може отримати кваліфіковану безкоштовну телефонну консультацію фахівця, скориставшись формою «Замовити дзвінок» на сторінці товару. Після укладання угоди, замовлення буде доставлений в будь-яку точку України «Новою Поштою» або інший кур'єрською службою. Доставка покупок від 5000 грн здійснюється безкоштовно.

У великих містах країни працюють наші сервісні центри, що надають гарантійне та післягарантійне обслуговування техніки. Адреси центрів в Києві, Дніпрі, Кривому Розі, Одесі, Миколаєві, Харкові та інших містах доступні на сторінці «Сервіс».