0
text_category
text_manufact
 

Швейне обладнання, техніка Veritas

Сортування

Електромеханічна швейна машина Veritas HZ-926XC зарекомендувала себе як надійний та практичний інструмент для роботи не тільки дома, но і в невеликому ательє. Veritas HZ-926XC виконує 26 о...
8 160 грн
Базовано на 13 відгуках.

Відома німецька компанія VERITAS була заснована в кінці XIX століття і протягом усієї своєї історії продовжує впроваджувати нові технології в розробці швейного обладнання. Так, в 1943 році була випущена перша швейна машина, оснащена обертовим човником, а в 1956 році була впроваджена конструкція зі знімними лапками.

У 1978 році побачила світ і швейна машина, яка не потребує ручного змащування - цей процес був автоматизований. Вже до кінця 80-х років минулого століття фірма VERITAS налагодила випуск машин з рідкокристалічним дисплеєм - справжній прорив для того часу.

За німецької традиції, кожна одиниця продукції проходить суворі експлуатаційні тести та сертифікацію. Швейні машини VERITAS прості в догляді та ремонті, відрізняються стильним дизайном, високою зносостійкістю і надзвичайно тривалим терміном роботи. До кожної машини додається детальна інструкція, багато моделей доповнені русифікованим дисплеєм.

Переваги швейних машин VERITAS

Електромеханічні машини VERITAS нового покоління виконують від 20 до 40 операцій і мають цілий ряд істотних плюсів з точки зору якості та зручності роботи:

  • надійний електропривод - за офіційними даними, за всі роки експлуатації машин VERITAS вийшло з ладу лише трохи більше десятка моторів;
  • основні вузлові з'єднання виконані з металу (на відміну навіть від таких легендарних «ветеранів», як «Чайка» і «Подольск»); завдяки такій конструкції, машини цієї марки вкрай довговічні й на 100% відповідають стандартам справжньої німецької якості;
  • в комплектації будь-якої машини передбачена голка для грубих тканин, що забезпечує легкість роботи з автомобільними чохлами, джинсами, пальтовими тканинами й т. д.;
  • всі вироби VERITAS оснащені підсвічуванням робочої поверхні.

Крім того, в більшість сучасних моделей VERITAS вбудований компактний оверлок (оверлочная лапка поставляється в комплекті), внаслідок чого ці машини можна віднести до сегмента професійних.

Де купити машинку VERITAS

В інтернет-магазині Sewgroup ви можете купити найактуальніші на сьогодні моделі швейних машин та іншого обладнання для шиття, розкрою і прасування, а також поповнити запас швейних аксесуарів і ниток.

На сторінці кожного товару вас чекає докладний опис його технічних характеристик, відгуки від покупців, а також можливість замовити безкоштовну професійну консультацію для вирішення будь-яких питань, що виникли.

Продаж швейної техніки та супутніх товарів в нашому магазині здійснюється за максимально вигідною ціною, оскільки ми працюємо з виробниками напряму, минаючи посередників. Доставка придбаної продукції можлива в будь-яку точку України, а покупки на суму від 5000 грн будуть доставлені безкоштовно.

У великих містах країни працюють спеціалізовані сервісні центри Sewgroup, де проводиться гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання. Наші центри вже відкриті в Харкові, Києві, Миколаєві, Дніпрі, Кривому Розі, Одесі, Львові та ін. (Повний перелік адрес доступний на сторінці «Сервіс» сайту).