0
text_category
text_manufact
 

Швейне обладнання, техніка Golden Wheel

Сортування

GOLDEN WHEEL CS-5100 - Промышленная прямострочная швейная машина челночного стежка для пошива лёгких и средних тканей, имеет фиксатор шага. Длина стежка 0-5мм, скорость шитья 4000ст/мин. Высота под...
11 561 грн
Базовано на 5 відгуках.

GOLDEN WHEEL CS-5100-5 -  Промышленная прямострочная швейная машина челночного стежка для пошива средних и тяжелых тканей, имеет фиксатор шага.  Длина стежка 0-5мм, скорость шитья 55...
12 211 грн
Базовано на 2 відгуках.

GOLDEN WHEEL CS-5100-HL - Промышленная прямострочная швейная машина челночного стежка для пошива тяжелых тканей с увеличенным челноком. Длина стежка 0-7мм, скорость шитья 3500ст/мин. Высо...
13 659 грн
Базовано на 5 відгуках.

GOLDEN WHEEL CS-1500-3-164 - высокоскоростная распошивальная машина для трикотажных тканей. Является базовой моделью. Машина снабжена автоматической системой смазки, верхним укладчиком и д...
35 765 грн
Базовано на 4 відгуках.

Швейне обладнання GOLDEN WHEEL (Золоте колесо) з 1986 року виробляється відомою тайванською корпорацією Chee Siang (Group) Corp. Виробничі потужності цієї корпорації розміщені на 33 гектарах землі, а загальна площа приміщень становить понад 66 тис. кв. м.

На сьогодні бренд GOLDEN WHEEL займає передові позиції в світових рейтингах виробників швейної техніки завдяки надійності продукції, використанню новітніх виробничих технологій і суворій відповідності міжнародним стандартам якості й екологічності.

Бездоганна якість виробленого швейного обладнання підтверджує і сума прямих інвестицій у виробництво - понад $ 60 мільйонів. Актуальний асортимент техніки GOLDEN WHEEL налічує понад 200 найменувань і продовжує розширюватися.

Види обладнання GOLDEN WHEEL

Під брендом GOLDEN WHEEL на світовий ринок поставляється широкий асортимент професійної швейної техніки в шести категоріях:

  • одно- і двоголкові високошвидкісні швейні машини;
  • розпошивальні машини;
  • промислові оверлоки;
  • петельні автомати;
  • обладнання для роботи зі шкірою.

Одна з найбільш популярних лінійок продукції GOLDEN WHEEL - прямострочні швейні машини промислового призначення. Це якісне та надійне обладнання для роботи з різними видами тканин (легкими, середніми й важкими) користується високою популярністю серед як надомних кравців, так і працівників ательє, швейних цехів і фабрик.

Швейні машини GOLDEN WHEEL човникового стібка отримують тільки позитивні відгуки від покупців: вони не рвуть нитку, прості в налаштуванні, оснащені функцією автоматичного змащення, працюють тихо і швидко.

Не меншим попитом серед професіоналів користуються і розпошивальні машини GOLDEN WHEEL. Одним з лідерів продажу є модель CS-1500-3-164 - високошвидкісна розпошивалка для трикотажу, в базову комплектацію якої входять двигун і стіл.

Де купити обладнання GOLDEN WHEEL

В інтернет-магазині Sewgroup можна купити швейні та розпошивальні машини GOLDEN WHEEL і інших відомих світових брендів, а також інше швейне, розкрійне, прасувальне обладнання та аксесуари для шиття.

Продаж будь-якого товару відбувається в онлайн-режимі за допомогою кнопки «Купити». Перед покупкою клієнтові може бути надана кваліфікована безкоштовна консультація, отримати яку можна скориставшись формою «Замовити дзвінок» на сторінці товару, що цікавить.

Після оплати замовлення і заключної бесіди з менеджером покупка доставляється в будь-яку точку України кур'єрською службою («Нова Пошта» або ін.). Доставка замовлень на суму від 5000 грн здійснюється нашим коштом.

Гарантійне і післягарантійне обслуговування купленого устаткування надає мережа сервісних центрів Sewgroup. Наші центри розташовані в Києві, Одесі, Львові, Дніпрі, Кривому Розі, Харкові, Миколаєві та інших великих містах України.

Нагадуємо, що інтернет-магазин Sewgroup регулярно проводить акції й розпродажі - щоб придбати якісну швейну техніку за мінімальними розцінками, стежте за розділами «Ціна дня» і «Акції» на нашому сайті.