0
text_category
text_manufact
 

Швейне обладнання, техніка Leader

Сортування

Leader VS 330A - універсальна швейна машина, яка впорається практично із будь-якою поставленою задачею. Дана машина виконує 29 операцій, серед яких всі необхідні строчки: прямі, підсилені, трикотаж...
3 500 грн

Комп'ютеризована швейна машина Leader VS 780E втілює в себе всі кращі якості електронних швейних машин, та являється при цьому простою, зручною та надійною машиною. Leader VS 780E виконує ...
5 538 грн
Базовано на 1 відгуках.

Комп'ютеризована швейна машина із мікропроцесорним управлінням Leader 797 являється одною із кращих по відношеню ціна/якість серед швейних машин свого класу. Машина обладнана LCD дисплеєм для ...
6 952 грн

Торгова марка швейного обладнання LEADER була зареєстрована в Лондоні порівняно недавно - у 2009 році. Але, не дивлячись на свою «юність», електромеханічні, комп'ютеризовані та універсальні швейні машини, а також оверлоки, коверлоки, плоскошовні й розпошивальні машини цього бренду вже встигли відмінно зарекомендувати себе в Східній Європі, країнах СНД і Балтії.

Швейна техніка LEADER виробляється на заводах Тайваню, В'єтнаму і Китаю під суворим контролем європейських інженерів, що гарантує високу якість продукції. Доступна ціна та широкий спектр функцій вигідно виділяють бренд на тлі аналогів.

Можливості машин LEADER

Універсальні й електронні (комп'ютеризовані) швейні машини LEADER виконують від 21 до 197 операцій, в залежності від моделі. У тому числі вони оснащені функціями:

  • вшивання застібок-«блискавок»;
  • виконання потайних і декоративних швів, в тому числі з елементами вишивки;
  • різних видів обметування петель;
  • прямого шва, зигзага й ін.

В сучасних комп'ютеризованих машинах марки є функція занесення в пам'ять окремих операцій, що дозволяє створювати власні неповторні композиції в процесі шиття. Для максимальної зручності настройки такі машини оснащені LCD-дисплеями.

Однак вражаючим набором функцій володіють не тільки професійні електронні швейні машини LEADER. Для шиття в невеликих обсягах цілком можна купити недорогу електромеханічну модель, що працює з різними видами тканин і виконує понад два десятки операцій, включаючи:

  • різні види рядків: пряма, посилена, крайова, декоративна, трикотаж;
  • автоматичне виконання петель.

Більшість бюджетних машин LEADER також оснащені бічним ножем для обрізки матеріалу і мають можливість роботи з подвійною голкою.

Компанія LEADER працює за принципом «самодостатність і універсальність», завдяки чому в продаж регулярно надходять нові моделі швейних машин з вбудованим оверлоком - оптимальний варіант як для невеликих підприємств масового шиття, так і для шиття вдома.

Як замовити швейну машину LEADER

Інтернет-магазин Sewgroup спеціалізується на продажу різних видів швейного, розкрійного та прасувального обладнання, комплектуючих, аксесуарів, ниток. У нас ви зможете купити будь-який вид товару за максимально вигідною ціною, оскільки ми працюємо безпосередньо з виробниками, без зайвих націнок.

Наші співробітники надають безкоштовні професійні консультації з будь-якого виду обладнання - щоб отримати таку консультацію, вам досить просто ввести свій номер телефону в рядок «Замовити дзвінок» на сторінці обраного товару. Замовлений товар доставляється «Новою Поштою» або будь-який інший службою доставки на вибір клієнта. Доставка покупки на суму від 5000 грн здійснюється безкоштовно.

Гарантійне і післягарантійне обслуговування обладнання проводиться в мережі сервісних центрів Sewgroup, розташованих у всіх великих містах України, включаючи Київ, Харків, Одесу, Миколаїв, Дніпро, Кривий Ріг та ін.