0
text_category
text_manufact
 

Швейне обладнання, техніка Lelit

Від цього виробника товарів немає.

Прасувальне обладнання марки LELIT випускається відомою італійською корпорацією Gemme Italian Producers. Парогенератори з праскою LELIT займають передові позиції в рейтингах швейної індустрії 35 країн світу, адже обладнання цього бренду вже понад два десятиліття міцно асоціюється з істинно європейською якістю і високою функціональністю.

Устаткування для ВТО (вологою теплової обробки) від LELIT широко використовується на сучасних швейних підприємствах - воно з легкістю надає товарний вигляд готовим виробам, усуваючи випадкові складки, деформації, плями й небажані запахи.

Переваги парогенераторів LELIT

Парогенератори з праскою, що випускаються під маркою LELIT - це досить потужні й функціональні прилади з різним об'ємом бойлера, в залежності від призначення - побутового або промислового. До їх безперечних плюсів відносяться такі характеристики, як:

  • висока швидкість нагріву до необхідної температури;
  • безперебійна подача пара;
  • кілька систем захисту, в т. ч. - термостат з контролем нагрівального елементу, запобіжна пробка на бойлері, внутрішній електричний захисний клапан, датчик тиску;
  • корпуси і бойлери сучасних моделей парогенераторів з праскою LELIT виготовлені з нержавіючої сталі, причому зсередини бойлер покритий спеціальним складом, що оберігає прилад від появи вапняного нальоту;
  • підошва праски виготовлена ​​з алюмінію; в неї запаяні парові камери, що перешкоджають накопиченню конденсату;
  • рукоятка праски покрита антислизьким жаростійким корковим шаром, а кнопка подачі пари може бути адаптована для лівші;
  • є регулятори тиску, температури й вологості пара.

Всі парогенератори з праскою LELIT можна заправляти водопровідною водою, що дозволяє істотно заощадити на дистиляторі. Устаткування цієї марки оптимально підходить для використання як в побутовому швейному сегменті (надомне шиття), так і в ательє, великих і малих швейних цехах, пральнях, готелях.

Купити такий парогенератор - значить заощадити не тільки власний робочий час, а й гроші, оскільки прасувальне обладнання LELIT виробляється в оптимальному співвідношенні параметрів ціни і якості.

Де купити вироби LELIT

Інтернет-магазин Sewgroup пропонує вашій увазі широкий вибір парогенераторів та іншого прасувального обладнання. Крім того, ми спеціалізуємося на продажу висококласного швейного, вишивального і розкрійного устаткування, а також комплектуючих і аксесуарів. Sewgroup працює безпосередньо з виробниками всієї представленої техніки, завдяки чому на весь асортимент продукції призначається найбільш вигідна для покупця ціна.

При замовленнях на суму від 5000 грн ми беремо на себе всі витрати з доставки покупки в будь-яку точку країни. Доставка здійснюється українськими кур'єрськими службами - «Новою Поштою» і ін.

Всі види ремонту техніки, включаючи гарантійне та післягарантійне обслуговування, проводяться в наших сервісних центрах, розташованих в Києві, Одесі, Кривому Розі, Харкові, Львові, Дніпрі, Миколаєві та інших великих містах України.