0
text_category
text_manufact
 

Швейне обладнання, техніка Merrylock

Сортування

Merrylock 740 DS - 2-х, 3-х, 4-х ниточний оверлок з деференціальною подачею тканини. Прекрасне доповнення до швейної машини, за допомогою якого Ви зможете професійно обробити виріб. Легко впора...
5 670 грн
Базовано на 6 відгуках.

Merrylock 2020 - побутовий 4-х ниточний оверлок. Оснащений такими сучасними можливостями як дифиринціальна подача тканини, яка регулюється від 0,6 до 2,0 мм. Також є сміттєзбірник, що дуже зручно п...
6 210 грн
Базовано на 7 відгуках.

Merrylock 640 DS - побутовий 4-х ниточний оверлок. Оснащений такими сучасними ожливостями як диференціальна подача тканини, регулюєма від 0,6 до 2,0 мм. Також є смітєзбірник, що дуже зручно при зрі...
5 130 грн
Базовано на 3 відгуках.

Merrylock M3040 - 1, 2, 3-х голкова плоскошовна машина всесвітньо відомого бренда. Дана машина здатна обробляти практично будя-які види тканин (еластичні, сентитичні та будь-які види трикотажа). ...
7 290 грн

Сучасні швейні машини багато в чому спрощують процес виготовлення текстильних виробів, дозволяючи виконувати різні види рядків. Але не вся стандартна техніка забезпечує якісну обробку країв, що особливо стосується сипучих і еластичних тканин.

З цим завданням добре справляється швейне обладнання Merrylock виробництва Тайвані. Компанія пропонує пристрої вузької спеціалізації - оверлоки і плоскошовні машини - практичну і надійну техніку, що надає широкі можливості при роботі з тканинами.

Особливості швейного обладнання Merrylock

Тайванська компанія випускає професійні машини для обробки тканин з початку 90-х років минулого століття. За ці роки компанія встигла зарекомендувати себе як виробник високотехнологічного швейного обладнання з відмінними функціональними показниками. Меррілокк представляють побутові та промислові моделі пристроїв двох основних призначень:

  • Оверлоки. Це двох-, трьох- і чотирьохниткові пристрої з диференціальною подачею тканини, що забезпечують ідеальний зріз і обробку країв, дозволяючи виробам залишатися еластичними в місцях виконання швів.
  • Плоскошовні машини. Це одно-, дво- і трьохіглова техніка, яка виконує 4 професійних шва: вузький плоский, широкий плоский, двонитковий ланцюговий, трьохігловий плоский. Оснащені автоматичним заправщиком ниток, дозволяють обробляти будь-які види тканин, ідеальні при роботі з трикотажем.

Крім конструктивного виконання, головна відмінність оверлоків від распошивальних машин Merrylock (як і техніки інших марок), криється в функціональних можливостях. Якщо перші пристрої при наявності ножа формують стежки тільки уздовж краю тканини, то останні поряд з обробкою зрізів можуть виконувати декоративні шви в будь-якому місці.

Чому обирають швейні машини від компанії Меррілокк?

Так як дана компанія займається виробництвом швейного обладнання вузької спрямованості, то фахівці працюють над вирішенням завдань щодо вдосконалення продукції конкретної категорії. Це дозволяє отримати високоточну техніку, яка здатна задовольнити навіть найвимогливіших професіоналів.

Якщо ви хочете купити якісне обладнання для обметування країв і виконання плоских швів, то в нашому інтернет-магазині Sewgroup представлені кращі варіанти за доступними цінами.

Ми займаємося продажем сертифікованих пристроїв безпосередньо від виробника, а також забезпечуємо доставку товарів в будь-яку точку України. Ви можете відвідати наші представництва в Києві, Харкові, Дніпрі, Кривому Розі, Одесі та Миколаєві.