0
text_category
text_manufact
filterФільтр
Приховати все характеристики
Ціна 
грн
Виробник
 

Оверлоки

Сортування
Фильтры

Minerva M840DS: Вмонтований дифференціальний транспортер подачі матеріалу Роликовий шов Швидке переключення на техніку роликового шва, без заміни голкової пластини Вузька ...
12 384 грн
Базовано на 20 відгуках.

Оверлок Janome ML 784 з дифференціальною подачеюй ткани ідеально підійде для побутового використання. Даний оверлок виконує 7 видів швів (2-х, 3-х, 4-х ниточну обробку та вузький ролевой шов). Шири...
17 856 грн

Оверлок BROTHER 1034DLE - 3,4-х нитковий оверлок з диференціальною подачею тканини. Сучасне оновлення популярної моделі минулих років - BROTHER 1034D. BROTHER 1034DLE має універсальну...
10 758 грн

Minerva M3335 DS: Вмонтований дифференціальний транспортер подачі матеріалу Роликовий шов Швидке переключення на техніку роликового шва, без заміни голкової пластини Вузьк...
12 960 грн

Оверлок BROTHER HF4000ST нова модель з технологією STRONG & TOUGH. Оверлок BROTHER HF4000ST - 3,4-х нитковий оверлок з диференціальної подачею тканини, також має універсальну платформу, як...
13 776 грн
Оверлоки

Оверлоки багато в чому спрощують процес обробки країв тканини на промисловому виробництві і в побутових умовах. Це спеціальне швейне обладнання, яке, на відміну від стандартних машин, що імітують човниковий стібок, забезпечує якісний зріз і обробку виробів, роблячи краї еластичними, але в той же час міцними.

Виробниками представлені побутові, професійні та промислові оверлоки, що дозволяє купити необхідну модель відповідно до вимог функціональності.

Основні види оверлоків

Для швейних виробів передбачено кілька видів обробного обладнання, що залежить від кількості ниток, що застосовуються для обметування:

  • Тринитковий - базові моделі, які мають обмежену функціональність і реалізуються за доступною ціною, так як застосовуються для нескладної обробки країв тканини. Принцип роботи - взаємодія голки і двох петлітелей.
  • Чотирьохнитковий - вдосконалений варіант триниткових оверлоків. Базовий шов може застосовуватися з закріплюючим рядком при залученні двох голок. Мають функцію переналаштування між швами, зручно сточують край матеріалу.
  • Пятиниктовий - призначені для одночасного сточування і обметування зрізів: прямий сточувальний рядок і тринитковий обметуючий шов. Рекомендовані для зручності обробки трикотажних виробів.

Окремим видом обладнання є коверлок, який відрізняється наявністю такої функції, як розпошивальний шов. Подібні агрегати відрізняються складним конструктивним виконанням, поєднують переваги оверлока і розпошивальної машини.

Відміності побутових оверлоків від промислових

Вибір оверлока повинен бути заснований на обсягах продукції, що виготовляється: для побутового використання, професійного ательє або великого промислового підприємства. Промислові оверлоки від домашньої техніки відрізняються за такими критеріями:

  • Наявності диференціальної рейки, яка спрощує роботу з трикотажними виробами при можливості регулювання натягу тканини при обметуванні.
  • Функціональними можливостями - більш складні механізми дозволяють виконувати набагато більше програм і одночасно кілька функцій.
  • Експлуатаційними характеристиками - розраховані на тривале, стабільне і невпинне використання.

Наш інтернет-магазин Sewgroup займається продажем надійного швейного обладнання. Ми є прямими постачальниками машин для обробки зрізів від світових марок і надаємо всі необхідні сертифікати на продукцію.

У виборі оверлока вам допоможуть представники нашої компанії, також ми подбали про доставку продукції по всіх регіонах України. Наші фірмові магазини представлені в таких містах, як Київ, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Харків і Кривий Ріг.