0
text_category
text_manufact
 

Швейне обладнання, техніка Typical

Сортування

Typical GC 6-7D Одноголкова швейна машина човникового стібка з унісонною подачею матеріала. Потрійний синхронний механізм подачі матеріала, який дозволить запобігти посадку матеріала, а також краще...
31 680 грн
Базовано на 5 відгуках.

Промислові швейні машини мають вузьку спеціалізацію, при цьому забезпечують надійний результат і дозволяють працювати зі складними тканинами. Одноголкові швейні машини Typical - це популярне рішення для масового виробництва, так як такі пристрої здатні витримувати підвищені навантаження через наявність потужних електродвигунів.

Основні відміності промислового швейного обладнання від побутового

Пристрої зі стандартним конструктивним виконанням і набором базових операцій вважаються універсальним швейним обладнанням. Подібну техніку може купити починаюча швачка, так як передбачених функціональних можливостей буде достатньо для роботи в домашніх умовах.

Але в силу технічних особливостей в побутових моделях при тривалих навантаженнях часто передчасно зношуються деталі. В цьому і полягають відмінності пристроїв, так як промислові машини:

  • мають посилену конструкцію, так як виконані з металу;
  • не вимагають дорогого обслуговування, так як є надійними і високопродуктивними;
  • обладнані потужними приводами (розвивають швидкість до 9000 об / хв);
  • дозволяють якісно і швидко обробляти великі обсяги продукції.

Багато професійного обладнання стало виходити за межі великих виробництв з появою ательє і домашніх студій з пошиття. Саме тому одноголкові швейні машини Тіпікал можна використовувати вдома, якщо є спеціальні навички і мається на увазі робота зі складними тканинами.

Особливості одноголкових швейних машин Typical

Характерними особливостями пристроїв даної компанії є висока продуктивність, низький рівень вібрації і шуму, а також наявність автоматичного змащення і відмінна якість строчки. Одноголкові швейні машини Тіпікал - це прямострочні пристрої вузької спеціалізації, які мають хороші показники функціональності:

  • ширина виконуваного стібка - 5-8 мм;
  • максимальний підйом лапки - 7-13 мм;
  • швидкість шиття - 2000-4000 стібків в хвилину;
  • синхронний механізм подачі тканини.

Залежно від моделі, машини човникового стібка Тіпікал можуть працювати з різними типами матеріалів, як з легкими, так і з важкими (шкіра, брезент та інші). Наш інтернет-магазин Sewgroup, як офіційний постачальник швейного обладнання багатьох світових брендів, займається продажем техніки Typical за цінами, які максимально відповідають заявленим характеристикам.

Швейні машини даної фірми забезпечать якісне і безперебійне виробництво виробів, так як є високотехнологічними новинками в сфері промислового обладнання. Замовляйте надійну техніку з доставкою по Україні або відвідайте один з наших магазинів в Києві, Дніпрі, Харкові, Миколаєві, Одесі та Кривому Розі.