0
text_category
text_manufact
 

Швейне обладнання, техніка Silter

Сортування

STB-111 праска електрична, живлення 220В, потужнысть тена 800ВТ, вага 3 кг. ...
1 820 грн
Базовано на 4 відгуках.

SILTER Super mini 2002 - це парогенератор із спеціальною праскою з дерев'яною ручкою. Отвори для пара розташовані в носовій частині платформи утюга. ТЕН всередені бойлера нагріває воду та генерує п...
5 180 грн
Базовано на 4 відгуках.

Прасувальна дошка Silter 2135A Дошка з нагріванням робочої поверхні, вакуумній аспірацією і парогенератором з праскою Super mini 2135А.   - Стіл нагрівається рівномірно по всій пов...
11 480 грн

Прасувальний консольний стіл Silter TS DPS37 1500x500x1060   Застосування: всередені процесна та остаточна температурна обробка деталей Особливості: Стіл оснащений під...
19 880 грн
Базовано на 2 відгуках.

Турецьке підприємство SILTER Ileri Utulume San. Ltd. було засновано в 1983 році як машинобудівна компанія, але вже через кілька років змінила напрямок діяльності. З 1987 року до наших днів фірма SILTER виробляє високоякісне обладнання для ВТО (вологою теплової обробки), успішно конкуруючи з іншими відомими брендами даної галузі.

Прасувальне обладнання бренду SILTER розробляється для великих і малих швейних підприємств, магазинів, ательє з пошиття одягу і штор, целюлозно-паперової промисловості. Прасувальні столи й дошки, парогенератори й парові праски цієї марки відрізняються високою технологічністю, багатофункціональністю і простотою в роботі. Висока якість техніки підтверджена сертифікатами TSE та ISO 9001.

Парогенератори SILTER

Призначення парогенератора - розгладження текстильних матеріалів за допомогою гарячого сухого пара. Робоча температура пара становить 140-160 о С, а вологи в ньому міститься всього 5%. Завдяки таким умовам виріб відмінно розгладжується й очищається, оскільки сухий жар перешкоджає розмноженню будь-яких бактерій.

Компактні парогенератори з праскою марки SILTER ємністю від 1 до 5 літрів відрізняються рядом істотних переваг:

  • трубчастий електронагрівач (ТЕН) у них розташований нижче бойлера, що гарантує відсутність накипу, а також захищає прилад від перегріву;
  • для роботи можна використовувати звичайну водопровідну воду;
  • прасувальна «підошва» виконана з товстого алюмінію;
  • парогенератори SILTER надійно працюють протягом багатьох років, але при цьому відрізняються високою ремонтопридатністю, оскільки кожну їх деталь можна легко замінити на нову.

За допомогою парогенератора SILTER можна не тільки привести швейний виріб в бездоганний товарний вигляд, а й позбавити його від небажаних запахів.

Прасувальні столи SILTER

Практично на кожному етапі швейного виробництва виріб вимагає ретельного пропарювання. Для цього використовуються професійні прасувальні столи, оснащені ТЕНом і термостатом. Модельний ряд столів SILTER дуже різноманітний і користується високою популярністю завдяки таким характеристикам:

  • нагрів всієї робочої поверхні відбувається рівномірно; температура нагріву регулюється;
  • аспірація («засмоктування» тканини для видалення вологи, що виникає внаслідок вакууму) регулюється за допомогою ножної педалі вертикального натискання;
  • вентилятор працює безшумно;
  • підставка для парогенератора виконана з нержавіючого жароміцного матеріалу.

Сучасні прасувальні столи SILTER також укомплектовані рукавною полицею з рівномірним підігрівом і аспірацією.

Праски SILTER

Електричні та парові праски SILTER незамінні в швейних цехах, пральнях, ательє. Ці прилади зручні в роботі, ергономічні, а також:

  • забезпечені нековзною корковою рукояткою, стійкою до нагрівання, і спеціальною захисною пластиною, що захищає шкіру рук від гарячої пари;
  • обладнані термостатом, який регулює температуру пара, що подається для роботи з різними видами тканин.

Сучасні моделі парових прасок SILTER випускаються в широкому діапазоні ваг, що дозволяє легко вибрати оптимальну модель в залежності від спеціалізації підприємства.

В асортимент інтернет-магазину Sewgroup входить різне прасувальне обладнання марки SILTER та інших відомих марок, швейне і розкрійне обладнання, а також різноманітні аксесуари. З нашою допомогою ви зможете купити високоякісну техніку від виробника за найбільш вигідною в Україні ціною.

Ми спеціалізуємося не тільки на продажу побутового та промислового швейного обладнання, а й на його гарантійному і післягарантійному обслуговуванні. Весь необхідний спектр таких послуг надають сервісні центри Sewgroup, що працюють у великих містах країни: Києві, Харкові, Кривому Розі, Одесі, Дніпрі, Львові, Миколаєві та ін.

Доставка покупок здійснюється будь-якою транспортною компанією на вибір замовника, а покупки на суму від 5000 грн доставляються безкоштовно.