0
text_category
text_manufact
filterФільтр
Приховати все характеристики
Ціна 
грн
Виробник
 

Промислові вишивальні машини

Сортування
Фильтры

Данная модель вышивального оборудования оснащена оригинальным японским челночным механизмом, а также специализированным вышивальным компьютером с сенсорным экраном. Укомплектована 5 комплектами пло...
321 600 грн
Базовано на 2 відгуках.

Дана модель вишивального обладнання оснащена оригінальним японським човниковим механізмом, а також спеціалізованим вишивальним комп'ютером з сенсорним екраном. Укомплектована 5 комплектами плоских ...
312 000 грн
Базовано на 2 відгуках.
Промислові вишивальні машини

Промислові вишивальні машини - незамінне обладнання на швейних виробництвах, де доводиться стикатися з великими обсягами вишивки.

Як правильно вибрати промислову вишивальну машину?

Перед покупкою професійної вишивальної машини необхідно звернути увагу буквально на кожну деталь, так як мова йде про ефективність виробництва і окупності товарів. Варто враховувати, скільки ниток витрачає конкретна модель на вишивку того чи іншого малюнка і скільки часу йде у оператора на роботу.

Серед головних особливостей, на які слід звернути увагу при виборі промислової машини з Блок для вишивання, варто виділити:

 • швидкість вишивки - високою швидкістю вважається 1000 стібків в хвилину для одноголовочної машини і 850 - для багатоголовочної;
 • можливість інтенсивної роботи - промислова техніка повинна бути розрахована на постійні щоденні навантаження;
 • матеріал, на якому може здійснюватися вишивка - варто визначитися, на чому ви будете вишивати: тільки на тонкої тканини або на щільних килимових покриттях;
 • система кінематики - при наявності гарної системи автоматично зменшується ймовірність обриву нитки;
 • розмір п'ялець - переконайтеся, що представлені розміри підійдуть для вашої роботи;
 • наявність підсвічування - в ідеалі це має бути підсвічування на гнучкому підвісі;
 • доступність обслуговування машини в разі ремонту - важливо, щоб в Україні був сервісний центр, в якому можна буде полагодити вашу модель.

Також увагу слід звертати на деталі. Наприклад, не зайвим буде дізнатися, наскільки швидко можна змінювати п'яльця при роботі, яку щільність стібків забезпечує машина і чи може вона автоматично визначати правильність положення тканини.

Де можна купити професійну вишивальну машину?

Спеціалізовані магазини, що завоювали довіру тисячею покупців, - це ідеальне місце для придбання швейної техніки. У нашому інтернет-магазині Sewgroup представлено безліч корисних товарів для тих, хто займається швейним справою.

У каталозі ви знайдете найпопулярніші моделі від брендів Minerva і SWF. Функціональність, довговічність, надійність і зручність в управлінні - все це про вишивальних машинах, представлених на нашому сайті.

Купуючи у нас, ви отримуєте такі переваги:

 • приємні ціни на весь асортимент товарів;
 • можливість проконсультуватися у менеджерів і придбати модель, яка підійде вам за всіма параметрами;
 • наші представництва є в Києві, Одесі, Миколаєві, Дніпрі, Кривому Розі, Харкові та інших населених пунктах, так що ви завжди можете особисто оглянути товари перед покупкою;
 • в продажу ви знайдете найактуальніші моделі, що відповідають сучасним стандартам виробництва;
 • ми працюємо з лідерами в сфері доставки товарів, тому отримати свою швейну машину ви зможете вже через кілька днів після замовлення.

З нашою допомогою ви зможете привнести у ваше життя зручність і розвивати швейна справа. Наші фахівці з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання, а у вас буде можливість шити або вишивати швидко і якісно. Швейна техніка від Sewgroup - вибір тих, хто цінує безкомпромісну якість.