0
text_category
text_manufact
 

Швейне обладнання, техніка Anysew

Сортування

Відпарювач SS 18 - сучасний незамінний пристрій для вертикального відпарювання одягу. На відміну від простої парової праски відпарювач подає пар беззупинно. Потужний потік пари проникає вглиб т...
8 640 грн

Anysew GP-5/1 - промышленная однониточная скорняжная машина, используется для пошива изделий из меха. Толщина прошиваемого материала - 0,7 - 2,5 мм. Длина стежка регулируется от 1,0 мм до...
30 407 грн

Брусовочна машина для зрізу і спуску краю шкіри (плоский і похилий зріз), кромка 10-50мм, ск. 1270об. / Хв., Розміри ножа 118 * 114 * 54 ...
25 920 грн
Базовано на 1 відгуках.

Прасувальна дошка Anysew SK-2007 з підігрівом. Призначена як для будинку, так і для професійного використання в ательє, магазинах одягу, костюмерних та інше. Працює від мережі 220В, маєте не на...
11 520 грн

Відома китайська фірма ANYSEW працює на ринку професійної швейної техніки з 1993 року. До нашого часу невелика компанія розрослася до розмірів міжнародної корпорації з більш ніж 40 представництвами в більшості країн світу. Під брендом ANYSEW випускається високоякісне швейне обладнання - брусовочна й кушнірська спецтехніка, прасувальні преси, безліч видів розкрійних ножів та ін.

Завдяки доступним розцінкам й моментальному реагуванню на нові потреби ринку швейної індустрії, обладнання ANYSEW користується незмінно високим попитом в Європі, США й азіатських країнах.

Брусовочні й кушнірські машини ANYSEW

Брусовочні механізми в швейній промисловості використовуються для обробки країв шкіряних виробів - зрізання і спуску шкіри. Плануючи придбати таку машину, майстри, в першу чергу, звертають увагу на наступні характеристики:

  • потужність двигуна (в комплектацію брусовочних машин ANYSEW зазвичай входить фрикційний двигун, який при бажанні можна замінити на більш потужний сервомотор);
  • доступна ширина зрізу матеріалу (цей параметр регулюється і складає в середньому 1-5 см);
  • швидкість обертання ножа;
  • типи матеріалів, з якими може працювати брусовочна машина (тонка, середня або товста шкіра).

Кожна брусовочна машина ANYSEW обладнана надійними основними деталями - ножем, що обертається, фіксуючою притискною лапкою і роликом, що подає матеріал. Сучасні моделі оснащені функціями самоочищення і заточування ножів.

Промислові та побутові кушнірські машини застосовуються в роботі з хутром і/або товстою шкірою - вони прошивають ці матеріали особливим кушнірським швом, з якою не впорається звичайна швейна машина. Кожна кушнірська машина ANYSEW відноситься до певного класу в залежності від довжини й висоти виконуваного стібка:

  • 1,5-2 мм (робота з тонкими шкірами й легкими хутром типу білки, соболя, норки, лисиці);
  • 2,5-3,5 мм (середнє хутро - єнот, каракуль, вівця, куниця, нутрія);
  • 4-5,5 (товсті хутра - вовк, ведмідь, мутон, шакал і т. і.).

Кушнірські машини категорії 2,5-3,5 мм також використовуються для розпуску і розшиву.

Відпарювачі ANYSEW

Відпарювач використовується для надання товарного вигляду матеріалам й готовим виробам. За допомогою вертикального відпарювання можна швидко і якісно провести передпродажну підготовку, розправивши будь-які небажані складки на будь-яких швейних виробах, включаючи штори й драпірувальні тканини.

Сучасні компактні моделі відпарювачів ANYSEW оснащені функціями регулювання висоти кронштейна, мають кілька режимів нагріву і працюють практично безшумно. Відпарювач автоматично відключається, коли в ньому закінчується вода, а також має систему захисту від перегріву.

Де купити з доставкою

Інтернет-магазин Sewgroup спеціалізується на продажу швейного, прасувального та розкрійного устаткування побутового і промислового призначення. Продаж техніки здійснюється за максимально вигідною для покупців ціною, оскільки Sewgroup працює безпосередньо з виробниками.

Щоб придбати товар, який сподобався, досить скористатися кнопкою «Купити» на сторінці товару, після чого з вами зв'яжеться наш менеджер для підтвердження замовлення. Доставка оплаченої покупки проводиться кур'єрськими службами («Нова Пошта» або ін.).

Гарантійне і післягарантійне обслуговування придбаного обладнання надається в мережі сервісних центрів Sewgroup в Києві, Одесі, Дніпрі, Кривому Розі, Миколаєві, Харкові та інших великих містах України (повний список адрес доступний в розділі «Сервіс» нашого сайту).