0
text_category
text_manufact
 

Швейні машини і аксесуари в Харкові

Сортування
Фильтры

Електромеханічна швейна машина Janome 4052 - надійний варіант для домашнього використання. Машина виконує 27 різноманітних швейних операцій, серед яких, крім простих робочих строчок, довжина і шири...
7 824 грн
Базовано на 8 відгуках.

Сервіс центр в Харкові

вул. Бакуліна, 3, маг. "Швейна техніка", т.: +38 (095) 251-96-86

Наша компанія Sewgroup - це команда професіоналів, які постійно вдосконалюють свої знання в сфері швейного обладнання, досліджують споживчий ринок, і налагоджують плідну співпрацю з фірмами-виробниками. Це дозволяє реалізовувати техніку, яка відповідає запитам наших клієнтів, при цьому вони гарантовано отримують надійну продукцію за гідною якістю ціною.

Переваги покупки швейного обладнання в Sewgroup

Все, що вам може знадобитися для бізнесу, представлено в нашому інтернет-магазині. Це промислові та побутові швейні машинки, одно- і багатоголкові пристрої, оверлоки, распошивальні і інша професійна техніка.

Також наш асортимент включає запасні деталі, витратні матеріали та аксесуари. Вся продукція ретельно відібрана, а її якість підтверджують міжнародні стандарти. Серед лідерів продажів - продукція Minerva і Toyota, наша компанія Sewgroup є офіційним представником даних брендів в Україні. Що ми пропонуємо нашим клієнтам:

  • Доступні ціни завдяки прямим поставкам швейного обладнання від виробників.
  • Гарантію на всі пристрої, представлені в нашому інтернет-магазині і в фірмових магазинах.
  • Кваліфіковану допомогу у виборі підходящої машинки відповідно до обсягів продукції, що виготовляється.

У продажу представлена техніка як з базовим набором функцій для домашнього використання і невеликих ательє, так і суто професійні моделі з додатковими можливостями для великих промислових підприємств.

Швейні машинки і аксесуари в Харкові

Забезпечуючи доставку швейної техніки по Україні, ми також відкрили регіональні представництва, в тому числі і в Харкові. Це дозволяє купити обладнання за допомогою самовивозу, попередньо ознайомившись з його технічними показниками в вашому місті. Відвідавши наш магазин, ви поринете в світ професійної швейної техніки, так як тут ви зможете:

  • вибрати швейну машинку конкретного призначення і підібрати всі необхідні інструменти для шиття і обробки виробів;
  • отримати майстер-клас за невелику плату, який допоможе освоїти базові функції обладнання;
  • обслужити раніше придбану техніку з гарантійного і післягарантійного нагоди.

Зробіть попередній вибір на сайті, купивши пристрій за вказаною адресою в магазині. Весь асортимент, представлений на сайті, є в наявності в Харкові. Також ви можете звернутися за професійною консультацією і гарантовано отримати надійне швейне обладнання відповідно до ваших вимог і бюджету.