0
text_category
text_manufact
 

Швейне обладнання, техніка SWF

Від цього виробника товарів немає.

Компанія SWF - дочірнє підприємство відомого концерну Sunstar, що виробляє промислове швейне обладнання. Компанія SWF, що спеціалізується на випуску вишивальних машин, була заснована в 1974 році в південнокорейському місті Інчхон. Сьогодні у своєму розпорядженні вона має власні заводи з повним циклом виробництва: від розробки ідей нових моделей машин до їх конвеєрної збірки.

Модельний ряд вишивальних машин марки SWF налічує близько 400 моделей різних габаритів з широким вибором функцій - компанія випускає професійні, напівпромислові й промислові машини для ательє, фабрик, виробничих цехів.

У 2000 році компанія була нагороджена міжнародним сертифікатом якості ISO 9002. В нашій країні обладнання SWF з'явилося в 2005 році, швидко завоювавши високу популярність серед професіоналів мистецтва вишивки.

Асортимент і можливості машин SWF

Вишивальні машини цього бренду представлені в безлічі конфігурацій за такими характеристиками:

  • кількість головок - від однієї до 56;
  • кількість голок - 6, 9, 12, 15-голкові;
  • розмір вишивального поля - від 40 × 42 см до 1 × 1 м.

У професійних і промислових машинах SWF передбачена можливість вишивання на рулонних матеріалах, готових виробах, головних уборах. Функція вишивання по рулонних тканинах незамінна для ательє і малих виробничих цехів - з її допомогою можна створювати ексклюзивні тканини, втілюючи в життя креативні дизайнерські фантазії. У багатьох моделях передбачена функція підключення додаткового обладнання для вишивання бісером, паєтками різного діаметру, стрічками, шнурами, а також вишивання в техніці «рішельє».

Крім традиційних технік (татамі, гладь, сатин), апарати SWF справляються з тафтинг (махрова вишивка-аплікація) і вишивкою ланцюговими стібками («тамбурна» техніка). Всі види вишивки можна виконувати на різних видах тканини - від трикотажу і капрону до шкіри й щільного джинсу.

Машинки SWF: де купити, доставка і сервіс

Кваліфіковані фахівці інтернет-магазину Sewgroup нададуть вам професійну допомогу в підборі вишивального обладнання SWF з урахуванням специфіки вашого підприємства. Крім вишивальних машин, ми займаємося продажем і іншої техніки - швейної, прасувальної, розкрійної, а також супутніх товарів за максимально вигідною ціною, оскільки працюємо з виробниками напряму.

Купити будь-яку одиницю обладнання та/або аксесуарів можна прямо на сайті, скориставшись кнопкою «Купити» на сторінці товару. Наші співробітники надають докладні передпродажні консультації по всіх видах обладнання - ця послуга безкоштовна, скористатися нею можна через форму «Замовити дзвінок» на сторінці товару.

Доставка оплаченого замовлення здійснюється «Новою поштою» або будь-якою іншою кур'єрською службою в усі куточки України. У Києві, Дніпрі, Кривому Розі, Одесі, Харкові, Миколаєві та інших великих містах країни працюють сервісні центри Sewgroup, де клієнтам надається гарантійне і післягарантійне обслуговування придбаного обладнання.