0
text_category
text_manufact
 

Швейні машини і аксесуари в Одесі

Сортування
Фильтры

Minerva MC 8300 - це сучасна комп'ютеризована швейна машина. Вона дозволить Вам не тільки насолоджуватися якісним шиттям, але і повністью зануритися в творчість, завдяки великому арсеналу декоратив...
24 000 грн
Базовано на 29 відгуках.

Minerva DecorBasic - професійна комп'ютеризована швейна машина, нова модель від бренду Minerva. Відмінні особливості: • Горизонтальний човниковий пристрій • Плавне регулювання довж...
11 520 грн
Базовано на 1 відгуках.

Електромеханічна швейна машина Janome 4052 - надійний варіант для домашнього використання. Машина виконує 27 різноманітних швейних операцій, серед яких, крім простих робочих строчок, довжина і шири...
7 824 грн
Базовано на 8 відгуках.

МАШИНКА ДЛЯ ВИШИВКИ BROTHER INNOV-IS NV 850E Вишивальна машина з комп'ютерним управлінням. Швидкість вишивки: 850 стібків в хвилину Розмір області вишивання: 160х260 мм. Система човнико...
45 866 грн

Сервісний центр (Головний офіс) знаходиться в Одесі.

Ви можете звернеться в будь-який магазин за адресами нижче і Вам нададуть необхідну консультацію, а також зможуть здійснити ремонт техніки.

вул. Преображенська, 69 маг. "Швейна Техніка", тел. (0482) 37-75-71; (048) 785-00-85

7км, СТРП №5, павільон №313, 367 маг. "Швейна Техніка", тел. (048) 797-05-09

7км, Центральна стоянка, павільон №413 маг. "Швейні Машини", тел. (048) 700-52-11

ул. Бочарова, 60 промринок "Котовский", павільон "Швейна Техніка", тел. (048) 711-94-46

Для легкої промисловості, як і невеликого ательє, важливий відповідний вибір швейного обладнання, так як від його якості і функціональних можливостей будуть залежати обсяги продукції, що виготовляється.

З огляду на стрімкий розвиток технологій, фахівці нашої компанії Sewgroup ретельно стежать за останніми розробками і відстежують споживчий ринок, щоб забезпечити клієнтів надійної і якісної технікою для шиття і обробки матеріалів.

Чому Sewgroup довіряють?

Будучи вузькоспеціалізованої компанією, ми пропонуємо тільки професійну швейну техніку, яка відповідає міжнародним сертифікатам якості. Перед тим, як надійти в продаж, така техніка тестується на відповідність безпеки і технічним нормам.

Sewgroup є прямим офіційним постачальником пристроїв побутового та промислового призначення, що є хорошим шансом купити швейну машину і аксесуари за доступними цінами, отримавши при цьому надійну продукцію.

Серед лідерів продажів такі світові бренди, як Minerva, Toyota, Merrylock, Juki, Typical, Janome, продукція яких представлена на сайті такою технікою:

  • швейні машинки побутового та професійного призначення;
  • одноголкові прямострочні машини;
  • трьох-, чотирьох- і пятініточние оверлоки і коверлоки;
  • распошивальні машини;
  • швейно-вишивальні машини.

Також в широкому асортименті у нас представлені витратні матеріали, запчастини і аксесуари до швейному обладнанню - все, що може знадобитися для коректної роботи вашого пристрою.

Вибір швейних машинок і аксесуарів в Одесі

З турботою про зручність і користь своїх покупців, ми розширюємо свою діяльність по багатьом містам України, забезпечуючи доставку товарів по всіх регіонах. Також у нас є кілька представництв в Одесі. У чому полягає зручність:

  • Скорочення термінів очікування товару. Досить відвідати один з магазинів міста за вказаними адресами, щоб придбати цікаву для швейну машинку.
  • Гарантовано вдала покупка. Кваліфіковані консультанти допоможуть зробити правильний вибір.
  • Майстер клас. За невелику плату ви отримаєте урок від фахівців по ключовим навичкам роботи зі швейною технікою.

В Одесі ми також маємо сервісний центр, так як дбаємо про своїх клієнтів на всіх етапах співпраці. Наша компанія забезпечує гарантійне і післягарантійне обслуговування придбаної у нас техніки побутового та промислового призначення. Додатково все необхідне ви можете купити через інтернет-магазин не виходячи з дому.

Наша мета - зробити все можливе, щоб покупець за вигідною ціною і з відмінними технічними характеристиками отримав надійного помічника в пошитті виробів на довгі роки. Загляньте в наш магазин в Одесі і ознайомтеся з останніми новинками швейного обладнання.