0
text_category
text_manufact
 

Швейне обладнання, техніка JUKI

Від цього виробника товарів немає.

Кожна професійна швачка знає, що від якості обробки зрізів при пошитті виробу залежить його експлуатаційний термін. І оскільки звичайні машини не можуть забезпечити надійність швів, для цього передбачено спеціальне швейне обладнання - оверлоки, як вузькоспеціалізована техніка для обметування країв тканини.

Поряд з багатофункціональними промисловими моделями є багато рішень побутового призначення. Особливою популярністю у майстринь користуються оверлоки Juki, які реалізуються за доступними цінами, але при цьому відрізняються надійністю і якістю виконання стібків.

Чому користувачі обирають швейне обладнання Juki?

Маючи просту конструкцію і базовий функціонал, побутові оверлоки також забезпечують хороші результати при роботі з різними видами тканин. Це доводить швейна техніка японської компанії Джукі, так як має ряд переваг:

  • асортимент представлений як побутовими, так і професійними моделями;
  • оснащені диференціальною системою подачі тканини, що спрощує її обробку;
  • відрізняються швидкою і легкою заправкою нижнього петлителя;
  • мають низьким рівнем шуму і практичністю в роботі;
  • мають зручний механізм настройки, що дозволяє задіяти 3 або 4 нитки, розширюючи функціональні можливості.

Оверлоки Juki добре себе показують в роботі з трикотажними і сипучими тканинами, забезпечуючи якісний і рівний ланцюговий стібок при досить потужному електроприводі (до 1500 стібків в хвилину). Це дозволяє використовувати техніку для професійних ательє.

Незважаючи на те, що компанія Джукі не спеціалізується на моделях промислового призначення, можна купити хорошу машину для обметування країв і створення рівних зрізів для домашнього використання. Вона покаже гарні результати, так як має всі необхідні функції.

Вибір оверлоків Juki в інтернет-магазині Sewgroup

Обметуюче швейне обладнання від японської компанії представлено декількома моделями. Так як ми є прямими постачальниками професійної техніки, в каталозі ви знайдете тільки найактуальніші з моделей. Оверлоки, які представлені в продажу на нашому сайті, є сертифікованою продукцією, тому ви отримаєте надійну техніку з усією необхідною документацією.

Ми також подбали про зручність доставки продукції по всіх містах України. У Києві, Одесі, Дніпрі, Кривому Розі, Миколаєві та Харкові ви можете відвідати наші представництва. Також наші менеджери можуть надати професійну консультацію з вас моделям оверлоков.