0
text_category
text_manufact
 

Швейні машини і аксесуари у Києві

Сортування
Фильтры

Minerva MC 8300 - це сучасна комп'ютеризована швейна машина. Вона дозволить Вам не тільки насолоджуватися якісним шиттям, але і повністью зануритися в творчість, завдяки великому арсеналу декоратив...
24 000 грн
Базовано на 29 відгуках.

Комп'ютеризована швейно-вишивальна машина Minerva MC 440 E виконує 404 вида операцій (10 видів петель, 40 мотивів вишивки і алфавіт). Вона має зручне меню швидкого вибору строчок, диск регулювання ...
33 600 грн
Базовано на 44 відгуках.

Магазин швейних машин і техніки в Києві

пр. Гагарина,18/40, маг. "Швейна Техніка",

тел. (044) 559-17-30, (044)587-89-77, 063-801-34-85

пр. Петра Григоренка, 32д, Київ, 02000
тел. +38(098) 494-55-07  +38(066) 287-85-14

Якщо ваша мета - якісне пошиття виробів, то наша - забезпечення всього необхідного для вашого бізнесу. Наша оптово-роздрібна компанія Sewgroup є офіційним дистриб'ютором швейного обладнання світового класу, яке відповідає чинному законодавству України та міжнародним стандартам.

Безпосередньо співпрацюючи з виробниками, ми наповнюємо наш інтернет-магазин тільки кращою технікою для обробки тканин, а також реалізуємо її за доступними цінами. Ми також маємо регіональні представництва в багатьох містах, в тому числі і в Києві.

Побутова та промислова техніка від постачальника в Києві

Здійснюючи доставку продукції по Україні транспортними службами, ми також подбали про те, щоб клієнти могли купити необхідне швейне обладнання в своєму місті. Ви можете відвідати наш магазин в Києві за вказаною адресою, де також знаходиться сервісний центр. Тут ви можете обслужити раніше придбану техніку або вибрати цікаву для модель:

  • побутові швейні машинки для роботи з простими і легкими тканинами;
  • промислове обладнання для пошиття і обробки складних виробів;
  • одноголкові, багатоголкові і распошивальні машини;
  • машини ланцюгового стібка, з функцією обрізки тканин;
  • швейно-вишивальна техніка.

Також в асортименті представлені запасні деталі і аксесуари до пристроїв: мотори, лапки, голки, розкрійні ножі, кравецькі ножиці, нитки і багато іншого. Для готових виробів ми пропонуємо професійне гладильне обладнання - каландри, преси, відпарювачі і катки.

Переваги співпраці з компанією Sewgroup

Ми знаємо про швейному бізнесі все, так як займаємося продажем швейного обладнання вже багато років, оснащуючи багато промислових підприємств і професійні ательє якісною технікою, а також постійно удосконалюючи свої знання в даній сфері. Ми націлені на продуктивну співпрацю з нашими клієнтами:

  • Надаємо кваліфіковані консультації по вибору техніки відповідно до особливостей вашого виробництва.
  • Допоможемо підібрати швейну машинку конкретної торгової марки або її аналог в рамках вашого бюджету.
  • Забезпечимо майстер-класом, що допоможе отримати базові навички поводження зі швейним обладнанням.

На побутове і промислове обладнання надається гарантія, що підтверджує оригінальність продукції і дозволяє обслуговувати машину в нашому сервісі. Ви можете переглянути каталог сайту, перейшовши в потрібну категорію зі швейною технікою, а також відвідати роздрібний магазин у вашому місті.