0
text_category
text_manufact
filterФільтр
Приховати все характеристики
Ціна 
грн
Виробник
Країна виробник:
 

Коверлоки

Сортування
Фильтры

Minerva M4000CL - комбинированный оверлок с плоскошовной машиной. Данный коверлок имеет 20 программ шитья, дифференциальную подачу ткани, увеличенную поверхность шитья. Понятні органи управлінн...
20 880 грн
Базовано на 21 відгуках.

Minerva M5000Pro - це 5-ти нитковий коверлок. Нова модель 2017 року. Відмінністю від коверлока Minerva M5000CL являється наявність автоматичного натяжіння нитки, що значно спрщує роботу з коверлоко...
28 800 грн
Базовано на 12 відгуках.

Minerva M5000CL - це 5-ти нитковий коверлок. Нова модель 2015 року. Основні особливості даного коверлоки це наявність вільного рукава, який дозволяє обробляти важкодоступні місця такі, як рукава,...
21 024 грн
Базовано на 27 відгуках.
Коверлоки

Швейне обладнання включає безліч видів техніки, яка класифікується на побутові, професійні та промислові пристрої за призначенням, а також машини для з'єднання матеріалів і обробки зрізів по специфікації.У виробництві виробів з трикотажу застосовуються коверлоки - комбіновані оверлоки з функцією Розпошивальні машини.

Особливості та функціональні можливості коверлоків

Для швейних виробів складного пошиття коверлок є незамінним пристроєм, так як має переваги двох видів обладнання: надійно обробляє край тканини і робить плоскі шви. Професійні моделі можуть виконувати до 23 видів рядків завдяки наявності трьох петлітелей, що дозволяють створювати різні ланцюгові стібки. Головними особливостями Коверлоки, як і їх відмінностями від оверлоков, є:

  • Наявність вільного рукава для обробки важкодоступних місць швейних виробів.
  • Диференціальна подача тканини, що дозволяє розтягувати і призбирували її при пошитті складних моделей.
  • Управління відразу десятьма нитками, кількість яких можна налаштувати за допомогою спеціального тумблера.

Там, де не справляється звичайна машина для обметування швів, застосовується коверлок, наприклад, при обробці нижньої частини відрізка і горловин. З огляду на складність механізму, дані швейні пристрої не прийнято вважати побутовими, вони переважно використовуються як професійне і промислове обладнання.

Як правильно вибрати коверлок?

Щоб купити підходящу модель коверлока, варто звернути увагу на наступні характеристики, а також виходити з вимог до функціональності:

  • Кількість ниток. При необхідності виконувати складні сточувально-обметуючі шви варто вибирати пятиниткові коверлоки, а більш прості моделі підійдуть для звичайної обробки тканини.
  • Автоматичне натяг і заправка ниток. Наявність даних функцій дозволяє економити час на механічній налаштування обладнання.
  • Швидкість роботи. Для професійних цілей хорошим показником є швидкість 1200-1500 стібків в хвилину.
  • Мікрорегулятор нитки. Він спрощує поводження з коверлоком, забезпечуючи регулювання ширини зрізу в широкому діапазоні, що гарантує акуратні шви.

Сучасне швейне обладнання для обметування країв тканини і виконання розпошивальних швів реалізується нашим інтернет-магазином Sewgroup за гідними якості цінами.

У продажу представлені коверлоки від відомих брендів швейного обладнання - сертифікована продукція з різними функціональними можливостями. Для зручності покупців доставка товарів здійснюється по Києву, а також в Харків, Кривий Ріг, Одесу, Дніпро, Миколаїв та інші міста України.