0
text_category
text_manufact
 

Як обрати швейну машинку для дому?

Швейна машина — це необхідна і актуальна у всі часи техніка для дому. У побуті часто виникає необхідність що небудь підшити, підрубити, відремонтувати одяг, а для тих, хто любить та вміє шити — це прекрасна можливість гардероб всієї сім'ї модними та ексклюзивними речами. При великій кількості брендів та моделей швейного обладнання дуже важливо правильно вибрати швейну машину.

Різновиди швейних машин

Всі швейні машинки діляться на промислові (мають вузьку спеціалізацію і велику продуктивність) і побутові (призначені для дому).

За способом управління і конструкції їх можна розділити на кілька типів:

  1. Електромеханічні. Це найпопулярніший клас техніки для тих, хто починає шити. Відрізняються високою надійністю, доступною ціною і оптимальним набором операцій. Всі функції (вибір шва, довжина стібка, натяг нитки) встановлюються вручну, а двигун, який виконує задані параметри, є електричним.
  2. Комп'ютерні. Володіють великим арсеналом програм, можуть виконувати до 300 операцій в залежності від моделі, наприклад, можуть вишивати шрифти. Всіма операціями керує електронний блок. Вартість такого виду техніки значно вище.
  3. Швейно-вишивальні. З назви зрозуміло, що вони поєднують в собі дві функції. Спеціальний вишивальний блок складається з п'ялець, в яких закріплюється тканину, і механізму приводу, який отримує команди на переміщення від мікропроцесора відповідно до дизайну вишивки.
  4. Розпошивальні. Використовуються для обробки краю і подгибки трикотажного виробу за допомогою еластичного плоского шва. Такі шви ви можете побачити на подолі футболок і рукавах трикотажних кофтинок.
  5. Оверлок. Має одну або дві голки, а також механізм обрізки, призначений для обробки тканини різною кількістю ниток. Для більшості тканин підходить трьох-, чотирьохниткова обробка, а для найтонших полотен шовку або шифону годиться тільки двохниткова.
  6. Коверлок. Досить нове обладнання, що сполучає оверлок і плоскошовну модель. Може виконувати плоскі шви, пряму строчку і обмітку, застосовується для трикотажу.

Як правильно вибрати швейну машинку?

Головним критерієм вибору оптимальної швейної машини є її призначення. Вибирати з перерахованих вище типів потрібно залежно від своїх потреб і планованих робіт:

Купуючи техніку для домашнього використання, звертайте увагу на наступні параметри:

Окремо варто розглянути особливості роботи різних видів човникового пристрою:

Швейні машинки в інтернет-магазині Sewgroup

На нашому сайті представлений величезний асортимент обладнання:

Ми здійснюємо продаж всіх перерахованих вище типів швейних машин, а також комплектуючих до них та аксесуарів.

На всі ваші питання (яку краще вибрати фірму виробника, яка техніка підійде для тієї чи іншої операції і т.д.) вам професійно дадуть наші консультанти, до яких ви можете звернутися в режимі онлайн або за вказаними телефонами.

Ми працюємо по всій Україні і здійснимо доставку в будь-яку точку країни. Наші представництва ви можете знайти в таких містах, як Дніпро, Київ, Одеса, Миколаїв, Харків, Кривий Ріг.

Найкраще купити швейну машинку в нашому інтернет-магазині Sewgroup. Якісний пристрій допоможе вам проявити всю вашу майстерність, вміння і фантазію, а також створити справді унікальні вироби і текстильні шедеври.

Возможно вас заинтересует