0
text_category
text_manufact
 

Вибір швейної машини для роботи з товстими і тонкими тканинами

Особливості швейних машинок для роботи з товстої тканиною

Швейные машинки для работы с тонкими и толстыми тканями от Sewgroup

Вибираючи техніку для роботи з щільними матеріалами, необхідно враховувати наступні нюанси:

Віддавати перевагу слід моделям з хитним човником. Втім, для добротної матерії підійде і горизонтальний. Крім того, для комфортної роботи бажано наявність додаткової робочої платформи. На ній можна розташувати досить великий відріз тканини, вона не буде з'їжджати і тягнути шов.

Якщо виникає необхідність працювати з пальтова матеріями, шкірою або прошивати кілька шарів джинса, краще вибирати професійну техніку від перевірених виробників. Побутові машинки, призначені для дому, навряд чи впораються з подібним завданням.

Особливості швейних машинок для роботи з тонкою тканиною

З легкими струмливими матеріями працювати також непросто. Батист, шифон, вуаль, крепдешин легко пробити, тому дуже важливо приділяти належну увагу голкам. Вони повинні мати маленький отвір для нитки і самі мати невелику товщину. Чим тонше тканина - тим тонша голка. Переважний тип човника - вертикальний ротаційний, хоча можна використовувати і горизонтальний.

Важливо, щоб машинка мала функцію регулювання тиску лапки і піддавалася гнучкою професійної налаштування.. Це полегшить роботу і позбавить від необхідності використання додаткових матеріалів.

На окрему увагу заслуговує трикотаж. М'який і легко розтягується, він легко деформується під час шиття, в результаті чого з'являються пропуски і стяжки. Тому працювати з ним краще на Плоскошовна швейній машині або оверлок.

Особенности швейных машинок для работы с тонкой тканью от Sewgroup

Можливості використання швейних машинок для роботи з тканинами різної щільності

Чи можна використовувати одну і ту ж техніку для шиття з тонких і товстих матерій? Безумовно. Головне, щоб була можливість встановити на машинку додаткові аксесуари, підібрати відповідні лапки і поставити потрібні налаштування.

Налаштовувати параметри шиття при роботі з тканинами різної щільності потрібно по-різному. Адже тут важливий і розмір стібка, і швидкість пошиття, і певний тиск, і висота лапки.

Як вибрати універсальну машинку для домашнього використання

Вибираючи універсальну техніку для будинку, враховуйте наступні характеристики:

Не варто віддавати перевагу маленьким невагомим моделям. Вони мають дуже вузький спектр застосування і підійдуть скоріше для навчання шиттю, ніж для серйозної роботи. Якщо ви хочете, щоб техніка прослужила довго, звертайте увагу на моделі таких торгових марок, як Brother, Pfaff, Juki, Husqvarna, Janome, Singer. Ця техніка пройшла випробування часом і добре зарекомендувала себе як на побутовому, так і на професійному рівні.

Переваги вибору швейних машинок у компанії Sewgroup

Компанія Sewgroup пропонує широкий вибір швейного обладнання від провідних виробників зі світовим ім'ям. У нас ви зможете знайти як бюджетні моделі, які підходять для дрібних побутових потреб, так і серйозну професійну техніку, що дозволяє виконувати роботу будь-якого рівня складності. Sewgroup має регіональні представництва в великих містах УкраїниКрім того, кожен житель країни може оформити замовлення через сайт компанії і отримати необхідне обладнання буквально за кілька днів. Весь товар, представлений в продажу, має відповідні сертифікати та ліцензію, так що, купуючи у нас, ви можете бути на 100% впевнені у високій якості продукції.

Возможно вас заинтересует