0
text_category
text_manufact
 

Швейно-вишивальна машина

Швейно-вишивальна машина поєднує в собі функції вишивки та шиття. З класичною швейною машиною, звичайно, знайомі всі! В даному випадку ми маємо справу з електронною або комп'ютеризованою швейною машиною. Детальніше про принципи роботи таких машин можна прочитати в статті  "Машини з комп'ютерним управлінням". А зараз зупинемося саме на вишивальній функції таких машин.

Вишивальну машину сміливо можна назвати дивом технічного прогресу, адже шедеври, які вона створює, нікого не можуть залишити байдужим!

Але перед тими хто бажає освоїти цю диво-техніку повстає питання: «Як це працює?». Давайте розберемося в принципах роботи цієї машини та її можливостях на прикладі машини Minerva МС 440 E.

Швейно-вышивальная машина - фото 2 - советы по выбору в интернет–магазине Sewgroup

Ви обираєте потрібний орнамент або дизайн вишивки, потім переносите файл з дизайном в процесор машини. Дана машина передбачає підключення до домашньому ПК  через USB порт. Потім машина пропонує зробити необхідні налаштування – встановити потрібний розмір п'ялець та заправити нитку потрібного кольору. Потім необхідно правильно розмістити п`яльця з тканиною відповідно до малюнку та натиснути кнопку «старт». Після натиснення цієї кнопки залишається лише спостерігати за прекрасною роботою, яку виконує машина! Якщо дизайн вишивки має декілька кольорів, то після виконання одного кольору, машина запропонує змінити нитку. Всі операції зручно виконувати на анімованому  LCD дисплеЇ. Після закінчення вишивки потрібно зняти п'яльця та відпарити вишитий малюнок праскою.

 

Все доволі просто!

П'яльця. Дуже важливо, щоб тканина була щільно закріплена у п'яльцях машини, як і у випадку з ручною вишивкою. Щільне натягнення тканини допоможе зробити вишивку максимально якісною та уникнути затягувань.

Максимальний розмір вишивки. Це дуже важливий момент, оскільки від цього залежить можливість виконувати вишивку без переміщення тканини. Якщо ж розмір запланованої вишивки перевищує задані параметри, то малюнок ділиться на рівні частини за допомогою спеціальної програми, і Ви зробите необхідну вишивку в декілька прийомів.

Вбудований процесор (комп'ютер) – це серце вашої улюблениці. Зверніть особливу увагу на якість цієї частини машини та на його можливості. Процесор підкаже які нитки потрібно вибрати, яку голку використати, які налаштування підібрати для шиття та вишивки.

Дисплей. Також важлива частина машини. Саме він допоможе Вам візуалізувати поради з налаштувань та  всю інформацію про роботу в даний момент.

Швейно-вышивальная машина - фото 3 - советы по выбору в интернет–магазине Sewgroup

 

Коротко про функції швейно-вишивальної  Minerva MC 440 E

Як описано вище, машину можна підключити до ПК за допомогою USB порту. Машина М440Е підтримує вишивку файлів з розширенням *.zhs. Для того, щоб вишити файл з іншим розширенням, наприклад *.pes або *.dst, необхідно скачати конвертер (у архів ми додали короткий опис про те, як користуватися конвертером). Всі ескізи вишивки завантажуються швидко та просто! Також ви маєте можливість масштабувати дизайн до 80-120% та робити дзеркальне відображення зразку(що допоможе вам при вишивці симетричних виробів).

Швейно-вышивальная машина - фото 4 - советы по выбору в интернет–магазине Sewgroup  Швейно-вышивальная машина - фото 5 - советы по выбору в интернет–магазине Sewgroup  Швейно-вышивальная машина - фото 6 - советы по выбору в интернет–магазине Sewgroup

Надійність та сервісне обслуговування.

Швейно-вишивальна техніка – це складний пристрій, що потребує уваги. Вибирайте найбільш надійну систему, а також не забудьте дізнатися про сервісне обслуговування вашої нової улюблениці. Це дуже важливо, адже вся машина складається зі складних датчиків та деталей, тому в разі поломки Вам необхідно звернутися до фахівця та ні в якому  разі не намагатися розібратися самостійно! Самостійне втручання може призвести до складного та дорогого ремонту.

Возможно вас заинтересует