0
text_category
text_manufact
 

Спеціалізовані машини. Коверлок

Сьогодні все більшої популярності набувають більш функціональні машини. У цій статті ми розповімо про машину, що дозволяє виконувати як оверлочні, так і розпошивальні строчки. Така машина називається "коверлок". Давайте поговоримо детальніше про коверлок на прикладі машини Minerva M3000CL.

Спеціалізовані машини. Коверлок - фото - поради щодо вибору в інтернет-магазині Sewgroup

 

Для виконання оверлочних та розпошивальних строчок в машині встановлений додатковий петельник ланцюгового стібку. За допомогою цього пристрою машина виконує распошивальний (плоский) шов.

Спеціалізовані машини. Коверлок - фото 2 - поради щодо вибору в інтернет-магазині Sewgroup

Для виконання звичайної оверлочної строчки необхідно лише прибрати додаткову платформу та встановити ніж для обрізки краю.

Спеціалізовані машини. Коверлок - фото 3 - поради щодо вибору в інтернет-магазині Sewgroup

Крім того, коверлок виконує повноцінні сточувальні та обробні шви, що особливо необхідно при пошитті виробів з трикотажу, оскільки це якнайкраще зберігає еластичність швів. Ось деякі шви, які виконує коверлок.

Спеціалізовані машини. Коверлок - фото 4 - поради щодо вибору в інтернет-магазині Sewgroup

Спеціалізовані машини. Коверлок - фото 5 - поради щодо вибору в інтернет-магазині Sewgroup

Унікальність коверлока полягає в тому, що з його допомогою ви зможете сточувати та обробляти край та низ виробу, виконувати розпошивальні строчки на одязі та на домашньому текстилі. Такі машини коштують дорожче ніж оверлок чи розпошивальна машини окремо, але й можливостей вони мають значно більше!

 

Возможно вас заинтересует