0
text_category
text_manufact
 

Швейні машинки бренду Janome

Швейные машинки от Janome в магазине Sewgroup

 

Переваги продукції бренду Janome

Головне відмінною рисою продукції компанії є використання найсучасніших технологій і постійне впровадження інновацій. Саме Janome належить більшість передових розробок, які використовуються при виробництві швейних машин. Однак крім якісної електроніки і високої точності, властивої всієї японській техніці, продукція бренду має ще ряд переваг:

При цьому ціна на машинки залишається прийнятною для широкого кола споживачів, дозволяючи використовувати якісну техніку для побутових потреб.

 

Асортимент швейної техніки від Janome

В асортименті японської компанії безліч різновидів швейної техніки, включаючи:

Найбільш популярні в побуті електромеханічні машинки. Оснащені широким функціоналом і прості в управлінні, вони чудово справляються з будь-яким завданням, починаючи від дрібного ремонту і закінчуючи пошиттям досить складних моделей одягу.Janome вышивальная машина

На виробництві найчастіше використовується комп'ютеризована техніка. Оснащена потужним процесором, вона має високу продуктивність і здатна виконувати безліч операцій, причому більшість з них є повністю автоматизованими. До приємних бонусів можна віднести можливість створення найрізноманітніших декоративних строчок. До того ж на машинках вбудований ряд стандартних програм, що дозволяє заощадити час на настройках обладнання.

Як вибрати швейну машинку від Janome

Вибирати швейну техніку слід виходячи з потреб і фінансових можливостей. Весь асортимент можна умовно розділити на кілька цінових сегментів: від недорогих до преміум-класу.

Якщо машинка потрібна лише час від часу, можна придбати саме бюджетне виріб. Високу популярність серед споживачів отримала модель Janome Sewing Dream 550. Вона має 17 вбудованих програм, оснащена функцією обметки петель і може працювати з усіма видами тканин. За допомогою педалі можливе регулювання швидкості шиття. Крім того, для дому підійде машина з горизонтальним човником JANOME My Style 100 і з вертикальним човником JANOME V-12.

Дорожчий, але разом з тим сучасний варіант - модель Janome DC 2160. Вона обладнана рідкокристалічним дисплеєм з безліччю автоматичних налаштувань. У машинці вбудована функція електронного радника, так що вам не доведеться замислюватися над вибором потрібної програми.

У тому випадку, якщо ви шукаєте машинку для квілтінга або печворку, сміливо зупиняйте вибір на Janome 6260 QC, Janome QC 2318, Janome QC 2324 або Janome DC 60. Вони мають можливість створювати декоративні строчки і навіть вишивати на тканині. Крім того, машини мають інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і оснащені потужним двигуном.

Janome 6260 QC - декоративные строчки

Якщо ж мета - професійна діяльність, оптимальним варіантом стане Janome Memory Craft 5200. Вона здатна виконувати 182 виду шва, робити 10 типів петель і вишивати 3 види алфавіту. Крім того, виріб повністю комп'ютеризовано, завдяки чому можливо виконувати досить складні процеси, практично без участі людини, натисканням всього однієї кнопки. Для вишивки вибирайте Janome Memory Craft 500E. 160 вбудованих дизайнів, 6 видів шрифтів і велике поле для роботи дозволять вам створювати справжні шедеври на полотні.

Переваги покупки швейної машинки у компанії Sewgroup

Компанія Sewgroup пропонує широкий асортимент продукції від відомого концерну. У нас ви зможете придбати машинку, що задовольняють всі потреби за прийнятною ціною. Ми гарантуємо швидку доставку в усі регіони країни і оригінальність продукції. Крім того, ви можете придбати товари від Janome в регіональних представництвах компанії, що знаходяться в багатьох великих містах України.

Возможно вас заинтересует