0
text_category
text_manufact
 

Комп`ютеризовані машини

У цій темі детальніше поговоримо про машини з комп'ютерним управлінням. Яким чином все ж таки  влаштована робота машин такого типу?  Комп'ютеризовані машини оснащені мікропроцесором, який може бути як самостійним, так і сумісним з комп'ютером. Окрім звичайних робочих строчок, швейні машини такого типу з легкістю виконують різноманітні декоративно – обробні строчки та елементи вишивки, які  до того ж можна комбінувати завдяки вбудованій пам'яті. Всі операції зафіксовані в мікросхемах, їх кількість може варіюватися від 40 до 500.

Мікропроцесор відповідає за переміщення голки відносно тканини, що знімає обмеження на складність та кількість строчок, які виконуються. Вибір та налаштування потрібної операції відбувається на електронному табло, що розташоване на корпусі машини. Підказки та довідкова інформація знаходяться також на табло. Окрім робочих строчок різної модифікації, такі машини, зазвичай, оснащенні розмаїттям декоративних строчок та багатьма видами петель.

Комп`ютеризовані машини - фото - поради щодо вибору в інтернет-магазині Sewgroup

Комп`ютеризовані машини - фото 2 - поради щодо вибору в інтернет-магазині Sewgroup

Вбудована  плата допомагає управляти машиною лише натисненням на кнопку. Машина сама налаштовує себе на потрібну операцію.

Практично всі машини оснащені дисплеєм. Це може бути невеликий цифровий дисплей з основними позначеннями або  РК-дисплей з підказками з вибору голки та параметрів строчки. Повністю комп'ютеризовані машини оснащені сенсорним РК-дисплеєм великого розміру, за допомогою якого здійснюється повне управління машиною.

Комп`ютеризовані машини - фото 3 - поради щодо вибору в інтернет-магазині Sewgroup

Багато моделей автоматичних машин, як вже говорилося вище, мають функцію підключення до стаціонарного комп'ютера. Це дозволяє завантажувати програми вишивки з інтернету, що значно розширює ваші можливості.

Комп`ютеризовані машини - фото 4 - поради щодо вибору в інтернет-магазині Sewgroup

 

Возможно вас заинтересует