0
text_category
text_manufact
 

Рейтинг швейних машин

Зачастую покупці швейної техніки втрачаються при вигляді величезного асортименту машинок, распошивалок, надблоків і коверлок. Рынок сучасного швейного обладнання багатий всіма можливими брендовими моделями, які відрізняються за якістю, дизайном, функціональними можливостями, зручністю в роботі, а також за ціною. Іменно ці критерії впливають на споживчий попит і є ключовими моментами у складанні рейтингу швейних машин.

Популярні швейні машини: типи та характеристики

Рейтинг швеных машин

Ринок обладнання для шиття постійно оновлюється і поповнюється всілякими новинками від провідних світових виробників, збільшується ціна на техніку, але при цьому зростає її якість і можливості.

Сучасні побутові швейні машинки в залежності від способу управління, призначення і конструкції діляться на такі типи:

Крім типу машинки, на попит покупців впливають такі важливі характеристики пристроїв:

Наприклад, австрійська техніка Minerva — це комп'ютерні та електричні моделі, які мають можливість працювати зі всіма видами тканин, з кількістю операцій від 19 до 400, також вони представлені у широкому ціновому діапазоні. Японському бренду Janome належить найкращий, на думку експертів, оверлок у світі, а його продукція експортується в десятки країн.

Топ швейних машин на початок 2018 року

Потрібно розглянути рейтинг популярних моделей по кожному типу обладнання.

Електромеханічні швейні машини:

Факторами популярності даного сегмента техніки є - перевірений бренд, кращі ціни, хороші функціональні можливості. Наприклад, лідер рейтингу Minerva NEXT 141D має вертикальний човник, може виконувати 14 видів строчок, має можливість роботи з різними видами матеріалів і масу інших достоїнств, а ціна її - менше 3 тисяч гривень.

Комп'ютеризовані швейні машини:

З огляду на широкий функціонал (наявність дисплея, плавні регулювання і т.д.), головним показником рейтингу комп'ютерних моделей є краще співвідношення ціни і якості.

Оверлоки:

Одна з головних характеристик оверлока - це кількість нитей для обметки тканини, тому за зростанням даного показника зростає і вартість обладнання. Популярні для будинку триніточні моделі мають базовий функціонал та доступну ціну.

Коверлоки:

Топ тройки популярних коверлок представлений торговою маркою Minerva, так як ці моделі мають найвигідніші показники надійності та якості.

Розпошивальні машини:

Вузька спеціалізація та конструктивна складність техніки визначили її використання переважно у промислових цілях. Представленные в рейтингу моделі характеризуються високою надійністю та якістю у співвідношенні із прийнятною ціною. Крім того, при складанні рейтингу всіх технологій були враховані такі параметри, як швидкість роботи та продуктивність, а також вага та компактність.

Де можливо купити популярні швейні машини?

У нашому інтернет-магазині Sewgroup здійснюється продаж сучасного швейного обладнання від виробника. Брендні лінійки Minerva, Toyota, Janome та інші представлені на сайті самими популярними та популярними моделями.

Наш асортимент постійно обновляється і поповнюється удосконаленою технікою лідерів виробництва. Менеджери нашого інтернет-магазину дадуть вам професійну консультацію по:

Ви можете зв'язатися з нами будь яким зручним способом — по телефону, на сайті в режимі онлайн або електронною поштою.

Ми оформим доставку вашої машинки в будь-який регіон України. Жителі таких міст, як Миколаїв, Одеса, Кривий Ріг, Київ, Харків та Днепр можуть особисто ознайомитися з продукцією у наших представництвах.

Ви можете купити швейну техніку на нашому сайті Sewgroup, завдяки чому процес шиття перетвориться на вас у справжнє свято.

Возможно вас заинтересует