0
text_category
text_manufact
 

Догляд за швейною машиною

Будь-яка швейна машина потребує догляду і саме тому ця стаття присвячена догляду за нашими улюбленицями. Почнемо з найпростішого та найнеобхіднішого: чищення та змащування. 

 

     Що таке чищення,  як і навіщо  його проводити?

При шитті в механізмах швейної машини збирається пил, частинки тканини та ниток. Навіть якщо ви регулярно протираєте її зверху та накриваєте чохлом, сміття неминуче потрапляє всередину машини. Пил та сміття ускладнюють просування тканини та збільшують навантаження на привід машинки. Також можуть виникати порушення в роботі машини різного характеру. От як може виглядати човник при знятті підголкової пластини.

 

Для нормальної роботи швейного обладнання необхідно регулярно проводити його чищення.

Що знадобиться для чищення:

·         М'які серветки  для протирання деталей 

·         Жорсткі щітки різного розміру допоможуть очистити самі запилені ділянки 

·         М'яка щітка, щоб зчищати пух та пил з човника та човникового пристрою 

·         Довгу голку  для очищення бруду з самих важкодоступних місць

·         Пінцет  знадобиться для витягання ниток, що намоталися та ворсинок 

·         набор отверток – для открытия доступа к внутренним механизмам

 

 

Починаємо з того, що відключаємо машину від мережі. Потім знімаємо голку, підголкову пластину та починаємо працювати з підготовленими інструментами. Необхідно вичистити щіткою весь пил та ворс з човнику та рухової рейки.

 

 

Щоб всі механізми працювали справно, і швацька машина зберігала безшумний та рівномірний хід, її необхідно систематично змащувати. Для змащування знадобиться масло, яке є в будь-якому магазині швейної техніки або фурнітури. Для кожної машини змащування проводиться по-різному. Спосіб змащування описаний в інструкції.

Частота змащування залежить від того, як інтенсивно ви використовуєте свою машину. Змащування можна робити лише після ретельного чищення машини.

Після змащування необхідно покласти під лапку шматок тканини, опустити в неї голку та залишити на декілька годин, щоб надлишки масла стекли в ганчірку.

Возможно вас заинтересует