0
text_category
text_manufact
 

Автоматичне обрізання нитки

Зовсім недавно функція автоматичного обрізання нитки була доступна лише в дорогих комп'ютеризованих  моделях та промислових машинах. Але сьогодні ця функція стала значно поширенішою!

Швейні машини бренду "Minerva" являють собою широкий спектр моделей, що оснащені функцією автоматичного обрізання нитки. Дана функція є в таких моделях як Minerva МС 250С,  Minerva МС 60С, а також в багатьох інших.

Автоматичне обрізання нитки - фото - поради щодо вибору в інтернет-магазині Sewgroup

Автоматичне обрізання нитки - фото 2 - поради щодо вибору в інтернет-магазині Sewgroup

Автоматичне обрізання нитки - фото 3 - поради щодо вибору в інтернет-магазині Sewgroup

Чим приваблива функція автоматичного обрізання та чи варто купувати швейну машину з подібною функцією саме Вам?

При пошитті виробу на швейній машині немало часу витрачається на обрізку та заправку нитки. Також вам постійно  доводиться відрізати надлишки ниток біля шову. Але чим же все ж таки привабливий автообрізчик?

Дана функція дозволяє обрізати верхню та нижню нитки після закінчення шиття, а також усуває необхідність обрізання залишків нитки на готовому виробі, що значно полегшує та спрощує процес шиття.  Це дає можливість цілком і повністю зосередитися на роботі, а не на чищенні виробу від зайвих ниток.

Не менш зручною функцією є автозаправник верхньої нитки, але про це ми вже говорили в статті «Навіщо потрібен ниткозаправник».

Возможно вас заинтересует