0
text_category
text_manufact
 

Горизонтальний та вертикальний човник

Універсальні побутові машини розрізняються за типом човникового пристрою. Човник сучасної побутової швейної машини  здійснює коливальний рух, або обертається під час шиття. Давайте розберемося, що представляє собою кожен з них.

Горизонтальний та вертикальний човник - фото - поради щодо вибору в інтернет-магазині Sewgroup

Човник, що коливається - вертикальний. Вертикальний човник - найпростіший з нині існуючих. Човник такого типу зустрічається в більш старих аналогах  «Чайці» та «Подольську». Достоїнства: надійність та довговічність. Недоліки: підвищена вібрація при роботі та, відповідно, вищий рівень шуму.

 

 

 

 

 

Горизонтальний та вертикальний човник - фото 2 - поради щодо вибору в інтернет-магазині SewgroupГоризонтальний човник подвійного оббігання - це найпоширеніший, на сьогоднішній день,  тип човника в побутових машинах. Достоїнства: тиха робота, проста система заправки, висока надійність. На відміну від вертикального човникового пристрою, горизонтальний човник не потрібно так ретельно налаштовувати. Цей тип човникового пристрою особливо зручний для новачків, оскільки заправка нитки здійснюється в короткий термін. Шпульку такого човника видно через прозоре віконце на голковій пластині. Це зручно, оскільки дозволяє легко відстежити залишок нитки на шпульці. До недоліків такого човника можна віднести незручне регулювання натягнення нижньої нитки - для того, щоб дістатися до гвинта регулювання, треба зняти голкову пластину. Але в сучасних швейних машинах, як правило, і не потрібно цього робити - параметри строчки можна відрегулювати лише натягненням верхньої нитки.

 

 

Горизонтальний та вертикальний човник - фото 2 - поради щодо вибору в інтернет-магазині Sewgroup

Вертикальний човник подвійного оббігання використовується в конструкції дорогих професійних швацьких машин. Переваги – висока надійність, зручність регулювання натягнення нижньої нитки і висока швидкість роботи, що особливо необхідне для професійного шиття. Але такий тип човника вимагає періодичного догляду – чищення і мастила.

 

 

 

 

Якщо підсумувати вище написане, то можна зробити висновок – вибирати типа човникового пристрою потрібно відповідно до вашого досвіду роботи та потреб. Якщо ви новачок, зверніть увагу на горизонтальний човник, який представлений, наприклад, ось в цих машинах - Minerva M32Q, Minerva МС 40, Minerva МС 400.

Якщо ж ви професіонал і потребуєте на швидкісну та професійну машину, то зверніть увагу на машини з вертикальним човником подвійного оббігання. Цей тип човника представлений в таких професійних машинах, як - GOLDEN WHEEL CS-5100-HL або Shunfa SF 5550.

Возможно вас заинтересует