0
text_category
text_manufact
 

Рейтинг швейних машин за продажами 2017 року

Швейне обладнання може дозволити собі не тільки професійна швачка, а й кожна господиня - великий ціновий діапазон дозволяє підібрати підходящий за габаритами і функціональностями пристрій. У цьому тексті - перерахування найпопулярніші швейні машини за 2017 рік і розбір, на що варто звернути увагу при купівлі обладнання.

Як вибрати швейну машину для дому

На вибір виробу впливають наступні фактори:

Початківцям і тим, кому потрібна машина для домашнього використання, краще придивитися до моделей з мінімальною кількістю швів. Таким чином вам не доведеться довго ламати голову над настройками і переплачувати за непотрібні вам функції. Крім того, ні для кого не секрет, що при наявності досвіду створити шедевр можна навіть на найпростішій моделі.

До більш детальних характеристик обладнання варто віднести:

Також важливо врахувати тип човникового пристрою:

Ну і звичайно ж звертайте увагу на комплектацію. Наприклад, крім основного набору лапок - універсальної, петлевий, для вшивання блискавки і потайної строчки, деякі виробники комплектують машину додатковими лапками.

Різновиди швейного обладнання

До основних видів побутових швейних машин відносять:

Оверлоки необхідні для обробки країв виробу. Буває двох типів: 4-ниткові моделі, які перенастраиваются на роботу з 3 нитками, і моделі з можливістю перенастроювання на 2-х і 3-ниткові шви. Перший вважається побутовим. Окрім 7 видів строчок, він може виконувати роликовий шов. Найбільшим попитом серед в 2017 році виявилися Minerva M 840DS, M 640DS, M 740DS, M2020, M2050, Toyota SL 3335, SL 3487 і Janome 4057.

Швейні машини Minerva

Компанія була заснована в 1871 році і названа на честь італійської богині мудрості, ремесла і мистецтв Мінерви. Ідея створити швидку, надійну і якісну машину прийшла в голову двом ентузіастам - молодому бізнесменові Емілю Резлеру і геніальному винахіднику Джозефу Кому. Через 10 років обладнання цієї фірми очолило топ швейних машин і продовжує лідирувати на світовому ринку завдяки чудовій продуктивності.

Швейне обладнання фірми Toyota

Перша машина була створена під строгим контролем Кіітіро Тойода - засновником фірми Тойота Моторс Корпорейшн. Серця мільйонів рукодільниць моментально підкорили:

Основною ідеєю концерну Тойота завжди залишалося «Якість в першу чергу». Кожна нова модель розроблена за принципом «красива, але функціональна».

Швейні машини Janome

Устаткування цієї фірми чудово справляється навіть з самими примхливими тканинами. Саме Janome випустила першу комп'ютеризовану швейну машину для домашнього застосування. Вся продукція відрізняється високою якістю і технологічністю. Компанія випускає швейні та вишивальні машини, швейні комп'ютери, оверлоки і коверлоки.

У нашому інтернет-магазині Sewgroup ви можете купити найкраще обладнання для реалізації найнеймовірніших задумів в області шиття. Наші сервіс-центри знаходяться в Києві, Дніпрі, Харкові, Миколаєві, Кривому Розі та Одесі. Здійснюємо швидку доставку по всій території України.

Возможно вас заинтересует