0
text_category
text_manufact
 

Швейні машини і аксесуари в Дніпрі

Сортування
Фильтры

Minerva M840DS: Вмонтований дифференціальний транспортер подачі матеріалу Роликовий шов Швидке переключення на техніку роликового шва, без заміни голкової пластини Вузька ...
12 384 грн
Базовано на 20 відгуках.

Комп'ютеризована швейно-вишивальна машина Minerva MC 440 E виконує 404 вида операцій (10 видів петель, 40 мотивів вишивки і алфавіт). Вона має зручне меню швидкого вибору строчок, диск регулювання ...
33 600 грн
Базовано на 44 відгуках.
Магазин швейних машин та швейной техніки в Дніпрі
 
м. Дніпро, вул. Юрія Савченко, 6-Б, магазин "Швейний парк"
 
Телефони:
(067) 25-25-459
(066) 25-25-459
(093) 25-25-459
(056) 79-65-459

Наша компанія Sewgroup дорожить своєю репутацією і клієнтами, тому метою є забезпечення ательє і промислових підприємств якісним швейним обладнанням, яке гарантує безперебійне виготовлення продукції.

У каталозі нашого інтернет-магазину представлена техніка для виробництв будь-якого масштабу. Ви знайдете пристрою від таких світових брендів, як Minerva, Toyota, Merrylock, Juki, Typical, Janome та інших.

Вибір швейних машинок і аксесуарів в Дніпрі

Будучи офіційними постачальниками пристроїв для обробки тканини і пошиття виробів, ми займаємося продажем тільки актуальних моделей швейних машинок, в яких були враховані останні технічні розробки. Вся техніка, представлена на сайті, також є в нашому регіональному представництві в Дніпрі.

Ми піклуємося про зручність і користь наших клієнтів, пропонуючи допомогу на всіх етапах співпраці - від покупки устаткування до його сервісного обслуговування. При відвідуванні нашого магазину ви гарантовано отримаєте вигідну угоду:

  • Кваліфіковані консультанти, маючи практичні знання про роботу кожної моделі швейної машинки, допоможуть підібрати ідеальне рішення для вашого бізнесу.
  • Вибравши відповідне обладнання, ви також зможете купити необхідні аксесуари і витратні матеріали в якості допоміжних інструментів для створення виробів.
  • Всі пристрої реалізуються з офіційною гарантією, що забезпечує безкоштовне сервісне обслуговування пристроїв в Дніпрі.

При необхідності вам буде надано майстер-клас, який познайомить з функціями, що цікавить моделі швейного обладнання і навчить поводитися з ним.

Професійна техніка для пошиття виробів від Sewgroup

Асортимент нашої компанії орієнтований на сучасного споживача, а різноманітність швейного обладнання може задовольнити вимоги як початківців майстринь, так і великих підприємств:

  • універсальні швейні машинки побутового призначення для роботи з простими тканинами;
  • вузькоспеціалізована промислова техніка для виконання складних завдань;
  • оверлоки і коверлоки, одноголкові і багатоголкові машини;
  • распошивальні, швейно-вишивальні, в'язальні пристрою.

Також у нас можна купити професійне гладильне обладнання, яке дозволить спростити виробничий процес. Маючи представництва в Дніпрі та інших містах, ми також забезпечуємо доставку товарів по всій території України.

Вся техніка реалізується за відповідними якості цінами. При цьому ми пропонуємо вигідну вартість, так як поставляємо продукцію безпосередньо від виробника. Замовляйте надійну техніку від Sewgroup і зробіть пошиття виробів максимально ефективним.