0
text_category
text_manufact
filterФільтр
Приховати все характеристики
Виробник:
Ціна 
грн
 

Електромеханічні швейні машини Brother

Сортування
Фильтры

ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНА ШВЕЙНА МАШИНА BROTHER ARTWORK 31SE Побутова швейна машинка з горизонтальним човниковим пристроєм. Кількість програм: 17 швейних операцій Система човникового механізму: го...
7 200 грн

ШВЕЙНА МАШИНА СЕРЕДНЬОГО КЛАСУ BROTHER LS 5555 Електромеханічна швейна машина з горизонтальним човниковим пристроєм. Кількість програм: 14 швейних операцій Система човникового механізму: ...
7 200 грн

ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНА ШВЕЙНА МАШИНА BROTHER ARTWORK 37A Електромеханічна швейна машина з горизонтальним човником. Кількість програм: 37 швейних операцій Система човникового механізму: горизонт...
11 232 грн

ШВЕЙНА МАШИНА СЕРЕДНЬОГО КЛАСУ BROTHER LS 5555 Побутова швейна машина середнього класу з горизонтальним човником. Оснащена усіма основними швейними операціями для сучасних електромеханічних...
7 680 грн
Електромеханічні швейні машини Brother

Знайти устаткування для шиття гідної якості - це завжди непросто. Професіонали нашого інтернет-магазину Sewgroup вже підібрали для вас найкращі моделі швейних машинок від торгової марки Brother. Вам залишилося тільки вибрати і купити потрібну швейну машинку.

Швейне обладнання Brother - якість, підтверджена часом

Торгова марка Brother - це дітище компанії Brother International, яка була заснована в 1908 році. Спочатку це була майстерня з ремонту устаткування для шиття, але через кілька десятиліть світ побачила перша швейна машинка, яку творці назвали Brother. Адже куди вигідніше виявилося налагодити виробництво власних запчастин і готової техніки, ніж закуповувати дорогі деталі лише для ремонту.

Сьогодні про бренд «Бразер» не потрібно багато розповідати, адже кожен професіонал знає - це один з кращих виробників швейних і в'язальних машин в світі. Завоювати загальне покликання бренду вдалося завдяки використанню якісних матеріалів і високого професіоналізму в своєму виробництві.

Лінійка продукції бренду досить широка. На сьогоднішній день компанія випускає різного роду техніку для різних цілей:

  • за рівнем професіоналізму - промислові, професійні, побутові;
  • за типом - вишивання, комп'ютеризовані, оверлоки, швейно-вишивальні, електромеханічні;
  • за способом заправки нитки - автоматична, ручна;
  • за типом човникового ходу - вертикальний, горизонтальний;
  • за способом викидання петель - ручна, автоматична.

Перед тим, як купити швейну машинку, необхідно визначитися, які саме функції необхідні в вашому конкретному випадку. Від того, для чого саме ви будете використовувати машинку, будуть залежати її рівень і ціна.

Асортимент швейних машинок в інтернет-магазині Sewgroup

Sewgroup - це найбільший магазин професійного та побутового обладнання для шиття. Ви можете ознайомитися з асортиментом нашої продукції на сайті або в магазинах по містах України (Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Кривий Ріг, Миколаїв). У нашому магазині ви знайдете великий вибір електромеханічних швейних машинок Brother за найвигіднішими цінами:

  • XL;
  • Comfort;
  • Boutique;
  • Prestige;
  • Elite.

Серед продукції від торгової марки «Бразер» в Sewgroup представлена техніка для майстрів різного рівня - початківців, фахівців, професіоналів. Від рівня вашої майстерності буде залежати кількість виконуваних операцій, їх рівень складності, а також складність роботи безпосередньо з обладнанням.

Купити швейну машинку Brother можна в наших фірмових магазинах в найбільших містах України або замовити на сайті. Доставка замовлень здійснюється з допомогою транспортних компаній або самовивозом зі зручної для вас точки продажів.