0
text_category
text_manufact
filterФільтр
Приховати все характеристики
Виробник:
Ціна 
грн
Виробник
 

Комп`ютерні швейні машини Brother

Сортування
Фильтры

Модельний ряд 2018/2019 року. Можливості швейної машини BROTHER Innov-is A50 дозволяють займатися як домашнім шиттям і ремонтом, так і освоювати сучасні декоративні техніки шиття. Нова мо...
16 533 грн

КОМП'ЮТЕРНА ШВЕЙНА МАШИНА BROTHER JS100 Машинка з електронним управлінням. Кількість програм: 70 швейних операцій Система човникового механізму: горизонтальний човник Спосіб обметування...
16 560 грн

КОМП'ЮТЕРНА ШВЕЙНА МАШИНА BROTHER MODERN 210E Багатофункціональна швейна машина з електронним управлінням і горизонтальним човником. Кількість програм: 210 швейних операцій Система човник...
24 089 грн
Комп`ютерні швейні машини Brother

Комп'ютерне швейне обладнання - це нове слово в майстерності шиття та оздоблення. Комп'ютеризовані швейні машинки Brother - це сучасні технології та якість, перевірена часом.

Комп'ютерні швейні машинки Brother

Про бренд швейного обладнання Brother, як правило, більшість людей вже чуло. Її впізнають навіть ті, хто не має нічого спільного зі швейним ремеслом. Популярність цього бренду заснована на наступних його гідностях:

 • багатофункціональність;
 • комфорт в роботі;
 • якість комплектуючих;
 • постійне удосконалення функцій;
 • широкий модельний ряд.

Швейні машинки «Бразер» можуть задовольнити вимоги майстрів різного класу - від новачків до професіоналів. Так недавнього часу саме електромеханічна техніка для шиття та оздоблення Brother займала лідируючі позиції на ринку кравецької обладнання.

З розвитком комп'ютерних технологій «Бразер» одними з перших вирішили застосувати їх в роботі своєї продукції. Цифрові технології дозволили оптимізувати роботу пристроїв, а також зробити її більш наочною. Якщо ви сідаєте за комп'ютерну швейну машинку Brother, то вам не складе особливих труднощів ознайомитися з принципом її роботи, основними функціями і програмним забезпеченням.

Техніка для шиття «Бразер» з комп'ютерним управлінням проводиться для різних потреб. У продажу по всьому світу ви можете знайти машинки різного рівня, які призначені для виконання різних завдань:

 • промислові;
 • професійні;
 • побутові.

Ціна такого обладнання буде дещо вищою, ніж вартість звичайної електромеханічної машинки, але при цьому зручність у використанні та управлінні сповна окупає такі витрати.

Асортимент комп'ютерної швейної техніки Brother

Інтернет-магазин Sewgroup - це найбільший постачальник якісної техніки для шиття та оздоблення, а також аксесуарів для кравецької справи. Ми пропонуємо своїм покупцям новітні моделі обладнання від популярних брендів за доступною ціною.

Комп'ютерна швейна техніка «Бразер» представлена на нашому сайті в широкому асортименті, серед якого ви знайдете саме те, що потрібно. Перш, ніж купити швейну машинку «Бразер» з цифровим керуванням, ми рекомендуємо визначитися з ключовими параметрами цієї техніки:

 • кількість програм;
 • кількість видів петель;
 • наявність нитковтягувача;
 • тип човника;
 • наявність цифрового дисплея і LED-підсвічування;
 • додаткові функції - старт і стоп, створення рядків, управління джойстиком і інші.

Слід зазначити, що чим більше функцій і програм в обраній вами моделі, тим вище буде її вартість. Тому варто зважити необхідність деяких спеціальних функцій і деталей, що допоможе заощадити кошти.

Ознайомитися з повним асортиментом нашого інтернет-магазину ви можете прямо на сайті, а також в точках продажу в найбільших містах України (Миколаїв, Одеса, Кривий Ріг, Дніпро, Київ, Харків). Доставка замовлень здійснюється з допомогою транспортних компаній, кур'єром по місту або самовивозом.