Всього товарів: 0
На суму: 0 грн.
 
Українська

Швейні машини і аксесуари у Києві

Магазин швейних машин і техніки в Києві

пр. Гагарина,18/40, маг. "Швейна Техніка",

тел. (044) 559-17-30, (044)587-89-77, 063-801-34-85

Якщо ваша мета - якісне пошиття виробів, то наша - забезпечення всього необхідного для вашого бізнесу. Наша оптово-роздрібна компанія Sewgroup є офіційним дистриб'ютором швейного обладнання світового класу, яке відповідає чинному законодавству України та міжнародним стандартам.

Безпосередньо співпрацюючи з виробниками, ми наповнюємо наш інтернет-магазин тільки кращою технікою для обробки тканин, а також реалізуємо її за доступними цінами. Ми також маємо регіональні представництва в багатьох містах, в тому числі і в Києві.

Побутова та промислова техніка від постачальника в Києві

Здійснюючи доставку продукції по Україні транспортними службами, ми також подбали про те, щоб клієнти могли купити необхідне швейне обладнання в своєму місті. Ви можете відвідати наш магазин в Києві за вказаною адресою, де також знаходиться сервісний центр. Тут ви можете обслужити раніше придбану техніку або вибрати цікаву для модель:

Також в асортименті представлені запасні деталі і аксесуари до пристроїв: мотори, лапки, голки, розкрійні ножі, кравецькі ножиці, нитки і багато іншого. Для готових виробів ми пропонуємо професійне гладильне обладнання - каландри, преси, відпарювачі і катки.

Переваги співпраці з компанією Sewgroup

Ми знаємо про швейному бізнесі все, так як займаємося продажем швейного обладнання вже багато років, оснащуючи багато промислових підприємств і професійні ательє якісною технікою, а також постійно удосконалюючи свої знання в даній сфері. Ми націлені на продуктивну співпрацю з нашими клієнтами:

На побутове і промислове обладнання надається гарантія, що підтверджує оригінальність продукції і дозволяє обслуговувати машину в нашому сервісі. Ви можете переглянути каталог сайту, перейшовши в потрібну категорію зі швейною технікою, а також відвідати роздрібний магазин у вашому місті.

Возможно вас заинтересует


История просмотров: