0
text_category
text_manufact
 

Діючі акції

У даному розділі Ви зможете ознайомитись з акційними пропозиціями інтернет-магазина.

Шановні покупці!

1. Представляємо Вашій увазі акцію! Ми даруємо всім покупцям швейних машин Minerva і Toyota* в подарунок швейний набір Deluxe Sewing Kit. Набір для шиття Deluxe Sewing Kit – це корисний, компактний кейс, який містить 160 одиниць швейних аксесуарів, необхідних для пошиву та ремонту одягу. 

Список моделей, які беруть участьв акції:

Minerva Next 141D
Minerva Next 232D
Minerva Next 363D
Minerva B32
Minerva E20
Minerva SewMaster
Minerva Bluehorizon
Minerva M87V
Minerva MC 440E
Распошив Minerva CS1000Pro
TOYOTA  QUILT50

2. Спішіть придбати за чудовою ціною Veritas HZ-926XC - електромеханічну швейну машину із вбудованим оверлочним пристроєм!

Механічна швейна машина Veritas HZ-926XC зарекомендувала себе як надійний і практичний інструмент для роботи не тільки вдома, але і в невеликому ательє.

Veritas HZ-926XC виконує 26 операцій (робочі, оверлочні, трикотажні, декоративні строчки), петля виконується в автоматичному режимі, є плавне регулювання довжини і ширини стібка, регулювання тиску лапки на тканину, посилений нижній транспортер, вертикальний катушкотримач, важіль зворотного ходу, система швидкого намотування шпульки.
Дана модель оснащена вбудованим оверлочних пристроєм, що дозволяє виконувати оверлочні шви з обрізкою краю виробу. Оверлочна лапка поставляється в комплекті з машиною
.
Ціна...

Возможно вас заинтересует