0
text_category
text_manufact
 

Переваги покупки швейної техніки від офіційного представника!

             Наш магазин SewGroup являється офіційним постачальником та ексклюзивним представником в Україні таких брендів, як Minerva, Toyota, SHUNFA, Merrylock. Офіційний постачальник - це свого роду представник завода-виробника, який може забезпечити своїк клієнтів массою переваг в порівнянні з магазинами-перекупниками.

1. Абсолютна гарантія якості.

Лише наша компанія надає офіційну гарантію на швейну техніку Minerva, Toyota, SHUNFA, Merrylock в Україні, яка підкріплюється сертифікатими виробників, оригінальними гарантійними талонами та тривалим терманом гарантійного обслуговування. Купуючи швейну техніку в офіційного представника Ви гарантовано отримуєте талон на професійне та якісне сервісне обслуговування. Звертаємо Вашу увагу, що при купівлі швейної машини обов'язково перевіряйте наявність гарантійного талона. Наш оригінальний талон виглядає наступним чином:

2. Політика чесної ціни.

Завдяки тому, що наша компанія співпрацює безпосередньо з заводом-представником, то пряма покупка швейної машини у нас дозволить заощадити та виключити переплату на проміжні ланки - магазини-перекупники. Правильно кажуть: "Якщо ланцюг коротший, тим товар дешевший!". Але ціна далеко не завжди має бути вирішальним фактором при покупці товару. Необхідно враховувати ще й якість товару та обслуговування.

3. Ми - професіонали своєї справи!

Ми працюємо на ринку побутового та промислового обладнання з 1997 року, і за більш ніж 18 років встигли накопичити великий досвід в цій сфері. Незважаючи на такий довгий період роботи, в нас досі працюють ті ж спеціалісти (механіки, консультанти-продавці та менеджери), які знаходились біля витоків заснування нашої компанії. Ми цінуємо наших співробітників, а особливо цінуємо їх досвід та професіоналізм, яким вони готові поділитись з Вами, наші дорогі покупці, при виборі обо обслуговування швейного обладнання.

4. Постійне оновлення асортименту та наявність товару.

Завдяки прямій спавпраці з заводом-виробником наша компанія має можливість самій обирати найкращі моделі, які будуть представлені в Україні, оперативно запускати їх в продаж, а також постйно поповнювати свій асортимент актуальними новими моделями.

Крім цього в звичайному інтернет- магазині, де представлена шаша техніка, вибір завжди обмежений. Так як наші оптові покупці та диллери не завжди беруть під реалізацію весь моднльний ряд Minerva, Toyota та ін. Так, наприклад, на нашому сайті представлено більше 60 різних моделей Minerva, та близько 50 моделей Toyota, не враховуючи інші бренди, такі як Brother, Janome, Merrylock та інші. Тому звернувшись безпосередньо до офіційного представника Ви завжди гарантовано отримаєте той товар, який бажаєте капити.

5. Мережа магазинів по всій Україні.

Для того, щоб наші покупці могли не тільки прочитати інформацію, подивитись фото та відео наших швейних машин на сайті, але і протестувати їх, спробувати прошити, виконати будь-які шви або виконати інші операції, ми творили мережу роздрібних магазинів у всіх великих містах України, адреси яких Ви можете уточнити в нашого консультанта SewGroup.

Возможно вас заинтересует