0
text_category
text_manufact
 

Нові моделі швейних машин Minerva вже у продажу!

Нові моделі швейних машин від торгової марки Minerva надійшли в продаж!

Спеціально для ВАС виробник швейних машин Minerva розробив нові моделі: Minerva HOBBY, Minerva Jeans, Minerva Jeans Standard і Minerva Jeans Prof.

Minerva HOBBY являє собою швейну машинку з недорогого сегмента, яка виконує всі найнеобхідніші операції і зроблена з матеріалів високої якості. Ніжний дизайн, просте управління і настройка, наявність рукавної платформи дозволять Вам перетворити дрібний ремонт домашніх речей в задоволення, а найбільш творчим особистостям пошити індивідуальні речі для всієї родини.

Minerva HOBBY перетворить Ваш побут в улюблене ХОБІ!

Нові моделі швейних машин Minerva вже у продажу! - фото - новина в інтернет-магазині Sewgroup Нові моделі швейних машин Minerva вже у продажу! - фото 2 - новина в інтернет-магазині Sewgroup  Нові моделі швейних машин Minerva вже у продажу! - фото 3 - новина в інтернет-магазині Sewgroup Нові моделі швейних машин Minerva вже у продажу! - фото 4 - новина в інтернет-магазині Sewgroup

Спеціальна серія швених машин для джинса не залишить Вас байдужими. Можливість справлятися з більш щільними тканинами, присутність всіх основних операцій, платформа для рукавів і низу штанин робить Мінерву Джинс хорошим варіантом для більшості майстринь швейної справи. А сучасний дизайн, красиві сині тони прикрасять ваш будинок або майстерню.

Звертайтеся в наш інтернет-магазин швейних машин sewgroup.com.ua і наш менеджер більш детально опише вам можливості нових моделей швейних машин Minerva і Ви зможете придбати швейну машинку за оптимальною ціною.