0
text_category
text_manufact
 

Новинки 2015 від TOYOTA

Дорогі наші покупці! У нас для Вас є чудові новини. Торгова марка «Тoyota» знову радує нас своєю вишуканістю і функціональністю швейних машин. Хочемо представити вам дві нові моделі цього року, які Ви зможете придбати в нашому інтернет-магазині.

Тoyota SUPER J 15 PE - швейна машина, нова модель 2015 року. Дуже потужна і функціональна. У цій моделі швейних машин використовуються тільки металеві механізми, що витримують великі навантаження, які можуть виникнути при обробці грубих і товстих тканин. У наборі йде спеціальна лапка для роботи з багатошаровим джинсом. Тепер Ви можете бути впевнені, що в найвідповідальніший момент у Вас машина зможе впевнено прошити переходи з тонкої ділянки на товсту і Ваша голка не зламається. Ще бонус до цієї швейної машини - додатковий швейний столик. Адже, чим більше площа робочої поверхні, тим простіше обробляти вироби і тканини великих розмірів. З цією швейною машиною Ви будете творити чудеса!

Новинки 2015 від TOYOTA - фото - новина в інтернет-магазині Sewgroup    Новинки 2015 від TOYOTA - фото 2 - новина в інтернет-магазині SewgroupНовинки 2015 від TOYOTA - фото 3 - новина в інтернет-магазині Sewgroup

І ще одна новинка 2015 року - швейна машинка Toyota Jeans 17C. Ця модель проста у використанні, легко справляється з будь-якими видами тканин. Також вона надійна в роботі і відрізняється якісною строчкою. Механічні перемикачі на корпусі швейної машинки дозволяють з легкістю управляти всіма її функціями. А лапка Jeans Support, яка йде в наборі, полегшує переходи з одношарової тканини на багатошарову.

Новинки 2015 від TOYOTA - фото 4 - новина в інтернет-магазині SewgroupНовинки 2015 від TOYOTA - фото 5 - новина в інтернет-магазині Sewgroup

Придбання цих моделей швейних машин - вигідне вкладення коштів. Це дозволяє змінити свій гардероб, не витрачати гроші на відвідування ательє. Ці швейні машини здатні шити будь-які тканини - від шовку до щільної джинсової. Завдяки горизонтальному човнику, застосованому в цих моделях, строчка виходить рівною і красивою. А напівавтоматичне виготовлення петлі дозволить Вам якісно робити петлі для одягу з будь-якої тканини. Вдало куплена швейна машинка дозволить шити бездоганно, з відмінною обробкою всіх деталей!

Купити якісну швейну машинку за відмінною ціною Ви можете в інтерні-магазині швейної техніки Sewgroup.com.ua!