0
text_category
text_manufact
 

В продаж поступили НОВИНКИ 2015 року!

Новий ряд моделей для обробки країв розроблено за високими стандартами промислових машин. Надійність і висока якість машин не залишать байдужими ні любителів швейної справи, ні професіоналів!

Подивитись буклет з НОВИНКАМИ!

В продаж поступили НОВИНКИ 2015 року! - фото - новина в інтернет-магазині SewgroupВ продаж поступили НОВИНКИ 2015 року! - фото 2 - новина в інтернет-магазині SewgroupВ продаж поступили НОВИНКИ 2015 року! - фото 3 - новина в інтернет-магазині Sewgroup

Minerva M2000C – розпошивальна машина, нова модель 2015 року. Основна функція - це обробка виробів з трикотажних тканин. Виконує 4 види розпошивальних швів. Відмінною особливістю машини є наявність рукавної платформи, Ви з легкістю зможете обробляти вузькі кругові вироби. Покращене освітлення робочої поверхні дозволить Вам не турбуватися про часту заміну ламп і обходитися без додаткового освітлення робочого місця.

Minerva M2050новий оверлок 2015 року. Використовується для обробки краю виробу з попереднім обрізанням тканини. Завдяки диференціальній подачі тканини Ви зможете розтягувати або призбирувати тканину при її подачі. Збільшений робочий простір, підвищена освітленість робочої поверхні зробить вашу роботу набагато легше і Ви зможете втілити мрії в реальність.

Minerva  M5000CL5-нитковий коверлок. Нова модель 2015 року від відомої тайванської компанії Merrylock. Minerva M5000CL поєднує в собі функції оверлока і розпошивальної машини і виконує якісні оверлочні і роспошивальні шви.