0
text_category
text_manufact
filterФільтр
Приховати все характеристики
Виробник:
Країна виробник:
 

Комп`ютерні швейні машини Janome

Сортування
Фильтры

Комп'ютеризована швейна машина Janome Clio 200 створена спеціально для тих, для кого шиття - це істинне задоволення. Високоякісна тайваньська збірка, розширений арсенал строчек, велика кількіст...
10 295 грн
Комп`ютерні швейні машини Janome

Швейне обладнання Janome відомо своєю якістю і функціональністю по всьому світу. Використання комп'ютерного управління процесами дозволило зробити цю техніку більш продуктивної, швидкої і точної.

Комп'ютерні швейні машинки Janome

Японська торгова марка Janome - це всесвітньо визнаний бренд якісної техніки для шиття та оздоблення. Все тому, що на виробництві здійснюється регулярний контроль і моніторинг. Крім того, існуючі моделі постійно вдосконалюються, а при виробництві нових машинок враховуються основні тенденції, а також необхідні інноваційні введення.

Швейні машинки Janome популярні по всьому світу, завдяки своїм основним перевагам перед конкурентами:

  • відданість традиціям якості;
  • постійний розвиток;
  • моніторинг і контроль стандартів якості;
  • власні інновації;
  • зручність у використанні;
  • доступна вартість.

До недавнього часу популярними в усьому світі були саме електромеханічні швейні машинки «Джаноме». З розвитком цифрових технологій цей бренд, як і багато інших, впровадив комп'ютерне управління і в свою продукцію. Японія завжди була однією з держав-флагманів в сфері комп'ютерних і роботизованих технологій, тому не дивно, що програмне забезпечення «Джаноме» по достоїнству вважається одним з кращих в світі.

Компанія Janome виробляє комп'ютерні швейні машинки, які застосовуються в різних сферах:

  • промислові;
  • професійні;
  • побутові.

При цьому без залежності від сфери використання на кожній одиниці техніки встановлено якісне та зрозуміле програмне забезпечення.

Продукція від торгової марки «Джаноме»

У нашому інтернет-магазині Sewgroup представлен каталог швейної техніки, аксесуарів, вязального та вишивного обладнання. Ми пропонуємо своїм покупцям величезний вибір техніки для шиття від найпопулярніших торгових марок у світі за доступними цінами.

Японський бренд «Джаноме» представлений у нашому каталозі популярними моделями комп'ютерних швейних машинок. Продукція цього виробника представлена для різних рівнів користувачів - від новачків до професіоналів.

Вне залежностей від рівня користувача все обладнання «Джаноме» оснащується програмним забезпеченням, робота з якими просто і зрозуміло, навіть якщо це ваше перше знайомство. Тем не менее, мы рекомендуем ознайомитися з основними функціями вибраного товару перед тим, як його купити.

Детальний опис товару ви знайдете на сторінці продукції. Додаткові відомості дозволять зрозуміти, наскільки ті чи інші функції необхідні у вашому роботі. Від того, яка кількість операцій може виконати ту або іншу модель, а також від наявності додаткових функцій, буде залежити вартість машинки для шиття.

Продаж швейного обладнання «Джаноме» здійснюється як в режимі онлайн, так і в точках реалізації продукції у найбільших містах України (Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Кривий Ріг, Миколаїв). Доставка замовлень можлива за допомогою транспортних компаній. Крім того, в наших магазинах ви можете зробити замовлення самостійно.