0
text_category
text_manufact
 

Офіційний представник Toyota Oekaki 50R
Лідери продажу
  • Toyota OEKAKI RENAISSANCE
  • Toyota OEKAKI 50LG
  • Minerva MC 250C
  • В'язальна машина
  • Minerva MC 440 E
  • Вишивальна машина
  • Minerva MC 600
  • Toyota SL 3487
  • Minerva M840DS
  • Minerva MC 400
Спеціальні

Інтернет-магазин швейних машин і аксесуарів

Представляємо Вашій увазі інтернет-магазин швейної техніки «Sewgroup».

«Sewgroup» - це колективне творіння команди професіоналів, який втілює в собі якість, надійність і професіоналізм, саме завдяки зусиллям і навичкам фахівців різного роду діяльності.

Асортимент нашого інтернет-магазину швейних машин складається з величезної кількості моделей, як економ класу, так і середнього і преміум цінового сегмента. Лідерами продажів є такі бренди зі світовим ім'ям як Toyota і Minerva. Наша компанія є офіційним представником даних брендів в Україні, і Ви можете купити швейну машинку або аксесуари від прямого постачальника за оптимальною ціною.

Беручи до уваги той факт, що прогрес не стоїть на місці і технології виробництва зробили крок далеко вперед, асортимент швейного обладнання інтернет - магазину «Sewgroup» відповідає всім вимогам сучасного споживача. У нашому магазині зібрані кращі моделі від провідних виробників швейної техніки, які здатні задовольнити запит навіть найвибагливішого покупця. Гарантія якості швейної техніки підтверджується сертифікатами та ліцензіями заводу - виробника. Всі документи доступні і є гарантом якості, як і багаторічне успішне перебування на ринку.

В інтернет - магазині «Sewgroup» Ви знайдете як недорогі швейні машини з необхідним набором операцій, так і машини з розширеними можливостями, які допоможуть Вам втілити в життя Ваше уявлення про стиль і зробить Вас неповторним. Крім швейних побутових машин, у нас представлена ​​промислова техніка від світового лідера продажів бренду Shunfa, ВТО, оверлоки, роспошивальні машини, коверлоки, а також всілякі аксесуари, які чудово доповнять Ваш вибір і допоможуть у роботі. В нашому інтернет магазині Ви можете купити обладнання для швейної майстерні, швейну техніку для цеху або ательє, а наші консультанти допоможуть Вам вибрати швейну машину для Ваших потреб.

Чому слід купити саме у нас?

1. Представництва інтернет - магазину швейних машин «Sewgroup» розташовані в багатьох великих містах України: Одесі, Києві, Дніпропетровську, Кривому Розі, Миколаєві, Харкові, Донецьку.

2. Вся швейна техніка, яка є в нашому каталозі, доступна як з доставкою з сайту, так і в наших регіональних представництвах.

3. Ми гарантуємо швидку доставку швейної техніки в будь-який населений пункт України.

4. На всю швейну техніку поширюється рік гарантії (для моделей Toyota гарантія - 3 роки). Сервісні центри знаходяться в наших регіональних представництвах.

5. Якщо у Вашому місті немає нашого сервісного центру, витрати по транспортуванню ми беремо на себе.

Наші переваги!

Ви все ще не визначилися з моделлю швейної машини, і різноманітність товару швейної техніки не допомагає Вам, а навпаки віддаляє Вас від вибору, у Вас є можливість отримати професійну консультацію фахівця нашого магазину. Наш консультант допоможе Вам підібрати саме ту модель, яка буде служити Вам протягом довгих років, і буде відповідати саме Вашим запитам і інтересам.

При покупці швейної машини у Вас є можливість отримати майстер клас всього за 100 грн., Який допоможе Вам подружитися з Вашим новим чудом техніки й освоїти роботу легко і швидко.

Оформлення замовлення через інтернет - магазин та отримання спеціального коду дає Вам можливість придбати швейну машину в магазині за інтернет ціною.

Асортимент нашого інтернет - магазину швейної техніки постійно поповнюється. Всі новинки швейного світу представлені в розділі «Новини». Детальний опис, яскраві фото і навчальне відео не залишать Вас байдужими. Ми зробили все, щоб вибір швейної машини став для Вас захоплюючою подорожжю в світ швейної техніки і порадував Вас надійним помічником на довгі роки!

Ми цінуємо Вашу довіру і дорожимо кожним клієнтом!

Читать больше

 

Інтернет-магазин швейних машин і аксесуарів

Возможно вас заинтересует